Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'rowery nietypowe'

Znaleziono: 18 wiadomości dla frazy 'rowery nietypowe'
2012-10-17
W 2001 roku cały świat został zelektryzowany informacją o wynalezieniu Segway, który miał być receptą na korki w miastach. W ostatnich dniach media donoszą o kolejnej rewolucji - tym razem chodzi o tani tekturowy rower, który ma kosztować około 50 $.
2012-05-08
Impreza na kółkach rozkręca się szybko - wystarczy pedałować i pić. Kolejny wynalazek dla miłośników głośnej zabawy na ulicach dotarł właśnie do Krakowa. Tuż przed kibicami, którzy przyjadą do nas na Euro 2012.
2012-05-21
Kamil Stysiak to pomysłodawca i konstruktor nietuzinkowych rowerów jakie ożywiają ulice Białegostoku. Jednoślady to dla niego nie tylko sposób na przemieszczanie się z punktu A do B, ale przede wszystkim mobilna sztuka, która ma ożywiać nasze miasto. Jak mówi takich rowerów wykonał już z setkę.
2011-12-23
Kamil Stysiak, twórca oryginalnych rowerów Kuztom Kreationz stara się o główną wygraną w konkursie Hortexu - Fundusz Pasji. Każdy może wesprzeć zdolnego białostoczanina i pomóc mu w wygranej 10 000 złotych.
2011-11-07
"Rowerownia" to pomysł studenta Uniwersytetu Ekonomicznego, Piotra Puzanowskiego. Pierwotnie chciał zrobić rower miejski, ale ponieważ z realizacją tego pomysłu ubiegło go miasto, postanowił zainwestować w wypożyczalnię rowerów wieloosobowych. Otrzymał na to 40 tys. zł dofinansowania z Unii Europejskiej.
Liczba pozycji:
1 2 3 4


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'rowery nietypowe'
Liczba pozycji: