Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'siodełko'

Znaleziono: 11 wiadomości dla frazy 'siodełko'
2016-11-10
Ból tej części ciała, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę to jeden z największych problemów rowerzystów - szczególnie początkujących. Wszystkiemu winne jest klasyczne siodełko którego kształt nie zmienił się od ponad 100 lat.
2016-08-18
Selle Royal Ta+Too - możliwość łatwego spersonalizowania siodełka oraz utrudnienie dla potencjalnego złodzieja naszego roweru
2014-02-27
Infinity Seat to minimalistyczne siodełko, które ma ambicję zrewolucjonizować rynek. Ultralekkie i ultrawygodne to jego główne cechy. Waży zaledwie 205 g.
2013-10-15
Na rynku pojawił się nowy gadżet dla rowerzystek, które chcą znacznie zwiększyć przyjemność z jazdy rowerem. Jest to wibrująca nakładka na siodełko dostarczająca dodatkową dawkę stymulacji podczas przejażdżki.
2013-07-22
Tak w wolnym tłumaczeniu brzmi nazwa firmy "Ass savers" oferującej najlżejsze błotniki świata. Model SmartAss FeatherWeight waży zaledwie 9 gramów i można zmieścić go praktycznie w kieszeni.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'siodełko'
2012-09-26
Wspornik siodła zwany sztycą, poza łączeniem siodełka z ramą umożliwia regulację pozycji góra-dół, przód-tył oraz kąta nachylenia. Każda firma stosuje własne rozwiązania regulacji i mocowania siodełka do sztycy
2012-09-26
Wiosną wielu rowerzystów przeżywa trudne chwile kiedy po wycieczce rowerowej daje o sobie znać ta część ciała gdzie plecy tracą swoje szlachetne miano.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 11 definicji w encyklopedii dla tagu 'siodełko'
Polski producent siodełek rowerowych. Firma powstała w roku 1987 w Legionowie z połączenia trzech małych firm produkujących części do rowerów.
ABI Gel Technology - technologia stosowana w produkcji siodełek rowerowych przez polską firmę Abi. Polega ona na stosowaniu warstwy pianki oraz żelu.
ABI Vacuum System technologia stosowana w produkcji siodełek rowerowych przez polska firmę Abi.
Technologia pokrycia siodełek rowerowych stosowana przez polską firmę Abi. Zastosowanie wewnętrznej warstwy pianki poliuretanowej zapewnia większy komfort dla użytkownika siodła przez rozpraszanie wstrząsów
Rzadko używane (i mało profesjonalne) określenie na amortyzowaną sztycę podsiodłową.
ABI Vacuum System technologia stosowana w produkcji siodełek rowerowych przez polska firmę Abi.
Popularne, slangowe określenie na duże i wygodne siodełko rowerowe.
Pionowa rura biegnąc od siodełka do suportu. W rurę podsiodłową jest wkładany wspornik siodła (sztyca), do którego przymocowane jest siodełko
Wspornik w formie rury łączący siodełko z ramą. Z jednej strony sztyca jest wsuwana do podsiodłowej rury ramy a na drugim - górnym końcu jest przymocowane siodełko za pomocą jarzma.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'siodełko'
Liczba pozycji: