Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'stojak rowerowy'

Znaleziono: 63 wiadomości dla frazy 'stojak rowerowy'
2009-07-20
W ponad 20 miejscach Lublina stanęły dziś stojaki dla rowerów. Żeby robotnicy zaczęli wiercić dziurę w ziemi najpierw rowerzyści musieli urzędnikom wiercić dziurę w brzuchu.
2009-07-23
Lubelscy cykliści zabierają się za stworzenie listy miejsc, w których Ratusz powinien zamontować stojaki dla rowerów. Chcemy im w tym pomóc. Zachęcamy Was do zgłaszania swoich propozycji, a firmy i instytucje do tego, by same ustawiały stojaki i chwaliły się tym na naszych łamach.
2009-08-04
Opole to teoretycznie idealne miasto dla rowerzystów. Wciąż jednak brakuje ścieżek rowerowych, a także miejsc, w których można bezpiecznie przypiąć rower w centrum. Dlatego "Gazeta" razem z urzędem miasta będzie stawiać stojaki
2009-04-28
Choć stojaki na rowery ma niemal każdy urząd, to nie takie, jakich życzyliby sobie rowerzyści. Ale przy budynkach poczty czy uniwersytetu roweru nie ma ich wcale. - Instytucjom, które się do nas zgłoszą, doradzimy, gdzie i jakie stojaki ustawić - zachęca Andrzej Billert z Zarządu Dróg Miejskich
2009-05-01
Ścieżek dla rowerzystów nie ma prawie wcale. Ze stojakami dla rowerów jest lepiej. Ale nie przed instytucjami publicznymi
Liczba pozycji:
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'stojak rowerowy'
2012-04-28
Stojak rowerowy służy do przypięcia roweru i zabezpieczenia go przed kradzieżą. Jest on stosowany w miejscach gdzie musimy zostawić rower - przed szkołami, urzędami, placówkami kulturalnymi, itp..
2012-03-29
W 2009 r. Urząd Miejski rozpoczął duża akcję montażu we Wrocławiu 570 stojaków rowerowych w kształcie odwróconej litery U.Była to jedna z pierwszych dużych widocznych zmian dla rowerzystów wdrażanych przez wrocławskiego oficera rowerowego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'stojak rowerowy'
Rodzaj stojaka rowerowego. Służy do tymczasowego zabezpieczenia roweru przed kradzieżą. Przypina się do niego za pomocą zapięcia rowerowego (U-lock, linka, lub łańcuch) rower.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'stojak rowerowy'
Liczba pozycji: