Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'stojak rowerowy'

Znaleziono: 63 wiadomości dla frazy 'stojak rowerowy'
2007-05-22
Ku chwale ekologii i dla powszechnego zdrowia rajcowie postanowili wsadzić zmotoryzowanych mieszczan na rowery. Trwa akcja Velib'- od słów vélo (rower) i libérté (wolność). Operacja przekształcania stolicy Francji w tani welodrom przebiega z bezprzykładnym rozmachem.
2007-03-21
Rowerzyści nie chcą już tylko wydzielonych ścieżek. Chcą ławek, stojaków, punktów napraw, dodatkowego oświetlenia. Wczoraj na ASP został rozstrzygnięty konkurs "Elementy wyposażenia ścieżek rowerowych"
2007-01-22
Jeroen Bruls i Krijn Christiaansen z holenderskiej firmy "HiMom Studio" zaprojektowali bardzo oryginalny i zarazem pomysłowy stojak na rower. Integralna jego częścią jest... pompka rowerowa. Umiejscowienie końcówki zaworu, rączki służącej do pompowania oraz
Liczba pozycji:
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'stojak rowerowy'
2012-04-28
Stojak rowerowy służy do przypięcia roweru i zabezpieczenia go przed kradzieżą. Jest on stosowany w miejscach gdzie musimy zostawić rower - przed szkołami, urzędami, placówkami kulturalnymi, itp..
2012-03-29
W 2009 r. Urząd Miejski rozpoczął duża akcję montażu we Wrocławiu 570 stojaków rowerowych w kształcie odwróconej litery U.Była to jedna z pierwszych dużych widocznych zmian dla rowerzystów wdrażanych przez wrocławskiego oficera rowerowego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'stojak rowerowy'
Rodzaj stojaka rowerowego. Służy do tymczasowego zabezpieczenia roweru przed kradzieżą. Przypina się do niego za pomocą zapięcia rowerowego (U-lock, linka, lub łańcuch) rower.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'stojak rowerowy'
Liczba pozycji: