Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'stojak rowerowy'

Znaleziono: 63 wiadomości dla frazy 'stojak rowerowy'
2012-01-07
61 nowych stojaków na rowery pojawiło się w centrum. ZDM ustawił je m.in. na ul. Emilii Plater i Krakowskim Przedmieściu.
2011-09-29
Mają być lepsze i łatwiej dostępne. W przyszłym sezonie rowerowym w Elblągu pojawi się ich sto. Mowa o stojakach rowerowych.
2011-09-24
100 nowych stojaków na rowery pojawiło się przy lubelskich ulicach, z czego większość znajduje się w śródmieściu. Ustawił je Urząd Miasta na prośbę cyklistów z nieformalnej grupy Porozumienie Rowerowe.
2011-10-03
Olsztyn staje się miastem przyjaznym rowerzystom. Kolejny etap tej przemiany to ustawienie nowych stojaków na rowery. Rowerzyści ocenili, że te, które stanęły na starówce w końcu są stabilne i bezpieczne. W tym roku ma powstać w mieście 30 takich parkingów
2011-08-26
Są tańsze, zdrowsze i ekologiczne - nic więc dziwnego, że coraz więcej bydgoszczan przesiada się z aut na rowery. Za modą nie nadążają jednak urzędnicy i zapominają, że "dwa kółka" też się parkuje. O tym, co zmienić w infrastrukturze, by miasto stało się przyjazne cyklistom, można porozmawiać podczas konsultacji społecznych.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'stojak rowerowy'
2012-04-28
Stojak rowerowy służy do przypięcia roweru i zabezpieczenia go przed kradzieżą. Jest on stosowany w miejscach gdzie musimy zostawić rower - przed szkołami, urzędami, placówkami kulturalnymi, itp..
2012-03-29
W 2009 r. Urząd Miejski rozpoczął duża akcję montażu we Wrocławiu 570 stojaków rowerowych w kształcie odwróconej litery U.Była to jedna z pierwszych dużych widocznych zmian dla rowerzystów wdrażanych przez wrocławskiego oficera rowerowego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'stojak rowerowy'
Rodzaj stojaka rowerowego. Służy do tymczasowego zabezpieczenia roweru przed kradzieżą. Przypina się do niego za pomocą zapięcia rowerowego (U-lock, linka, lub łańcuch) rower.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'stojak rowerowy'
Liczba pozycji: