Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'stojak rowerowy'

Znaleziono: 63 wiadomości dla frazy 'stojak rowerowy'
2009-09-28
Na toruńskiej starówce stoją już lub wkrótce staną nowoczesne stojaki rowerowe. Do każdego będzie można bezpiecznie przypiąć dwa rowery.
2009-08-31
Olsztyńscy rowerzyści nie chcą już dłużej czekać na stojaki rowerowe z prawdziwego zdarzenia. Postanowili sami zdobyć pieniądze na ich kupno. Teraz czekają na sugestie innych cyklistów, gdzie je ustawić.
2009-09-05
Choć w Opolu trudno znaleźć stojak, do którego można by bezpiecznie przypiąć rower, to większość gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych posiada takie punkty. Są też jednak i takie placówki, które potrzebowałyby więcej stojaków lub nie mają ich wcale. "Gazeta" stojaki chętnie tam postawi w ramach naszej akcji
2009-08-08
Gdzie brakuje w Opolu stojaków na rowery? Wszędzie - wynika z listów naszych Czytelników, którzy na dwóch kółkach kursują codziennie i zawsze z przygodami
2009-07-18
Jeśli chcesz wybrać się do centrum miasta rowerem, nie musisz się już bać, że twój ukochany jednoślad padnie łupem złodziei. W mieście zakończył się właśnie montaż nowych stojaków rowerowych. Są bezpieczne, a ich wygląd nie szpeci zabytkowych uliczek.
Liczba pozycji:
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Znaleziono: 2 artykułów dla tagu 'stojak rowerowy'
2012-04-28
Stojak rowerowy służy do przypięcia roweru i zabezpieczenia go przed kradzieżą. Jest on stosowany w miejscach gdzie musimy zostawić rower - przed szkołami, urzędami, placówkami kulturalnymi, itp..
2012-03-29
W 2009 r. Urząd Miejski rozpoczął duża akcję montażu we Wrocławiu 570 stojaków rowerowych w kształcie odwróconej litery U.Była to jedna z pierwszych dużych widocznych zmian dla rowerzystów wdrażanych przez wrocławskiego oficera rowerowego.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'stojak rowerowy'
Rodzaj stojaka rowerowego. Służy do tymczasowego zabezpieczenia roweru przed kradzieżą. Przypina się do niego za pomocą zapięcia rowerowego (U-lock, linka, lub łańcuch) rower.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 3 imprez dla tagu 'stojak rowerowy'
Liczba pozycji: