Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'trasa'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'trasa'
2017-03-01
Na Dolnym Śląsku w powiecie wrocławskim, trzebnickim i milickim niedługo powstanie najdłuższa - 150 km trasa rowerowa
2016-10-31
26 października podpisano umowę na realizację 300-kilometrowego szlaku rowerowego dookoła Wielkich Jezior Mazurskich. To będzie turystyczny hit Warmii i Mazur.
2014-10-18
Oborniki Śląskie, leżące niedaleko Wrocławia to częsty cel wycieczek dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Teraz mają jeszcze jeden argument aby - tym razem na rowerze udać się w te okolice. Pomoże w tym wydana mapka "Leśne Szlaki Rowerowe".
2014-08-01
Trzy trasy zwiedzania dla rowerzystów uruchomiło Muzeum Historyczne Miasta Krakowa (MHK). To pierwszy w Polsce taki projekt - łączący aktywny wypoczynek i poznawanie muzealnych kolekcji.
2014-04-06
Pomorze szykuje się do budowy Wiślanej Trasy Rowerowej, której 200 km przebiega przez to województwo. Wiślana Trasa Rowerowa to szlak, który biegnie wzdłóż naszej najdłuższej rzeki i łączy Bałtyk z górami na południu kraju.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'trasa'
2019-06-15
Niemieckie szlaki rowerowe zaliczane są do najlepszych w Europie. W kraju naszych sąsiadów na rowerze można odwiedzić niemal każdy rodzaj europejskiego krajobrazu - od wybrzeży Morza Bałtyckiego przez pojezierza po trasy o charakterze alpejskim.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'trasa'
Europejska sieć szlaków rowerowych zaprojektowanych i nadzorowanych przez Europejską Federację Cyklistów. Obecnie wyznaczonych jest 15 szlaków o łącznej długości 60.000 km biegnących przez całą Europę.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 59 tras dla tagu 'trasa'
Na pierwszym leśnym rozwidleniu wybieramy drogę w prawo. Po krótkim czasie docieramy do pola namiotowego, dawniej miejsca spławu drewna. Na szlaku napotkamy Uroczysko - Święte Miejsce.
Szlak rozpoczyna się w Sajenku. Na moście nad przesmykiem łączącym jez. Sajenek i Staw Sajenek.
Teren, w opinii krajoznawców i przyrodników, jest unikalny. Jest to ostoja ptactwa. Występuje tu między innymi: łabędź niemy, czapla, orzeł krzykliwy.
Bezsprzecznie jest to jedna z najpiękniejszych widokowo tras. Wiedzie w kierunku Pojezierza Międzychodzko ? Sierakowskiego, jednego z ulubionych regionów letniskowych mieszkańców Poznania.
Przemierzając tę trasę można dokładnie zapoznać się z okolicą Augustowa. Jest to szlak oznakowany, więc nie powinno być problemów z jego przemierzeniem. Znaki oddalone są od siebie o 500 metrów.
Trasa ma duże walory krajobrazowo - przyrodnicze. Zaciekawić także może unikalna zabudowa odwiedzanych wsi. Kolno jest ściśle chronionym rezerwatem ptactwa wodnego. Można tu spotkać łabędzia niemego, czaple, orła krzykliwego i wiele innych rzadkich gatunków.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6


Znaleziono: 60 imprez dla tagu 'trasa'
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6