Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'trasa'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'trasa'
2017-03-01
Na Dolnym Śląsku w powiecie wrocławskim, trzebnickim i milickim niedługo powstanie najdłuższa - 150 km trasa rowerowa
2016-10-31
26 października podpisano umowę na realizację 300-kilometrowego szlaku rowerowego dookoła Wielkich Jezior Mazurskich. To będzie turystyczny hit Warmii i Mazur.
2014-10-18
Oborniki Śląskie, leżące niedaleko Wrocławia to częsty cel wycieczek dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Teraz mają jeszcze jeden argument aby - tym razem na rowerze udać się w te okolice. Pomoże w tym wydana mapka "Leśne Szlaki Rowerowe".
2014-08-01
Trzy trasy zwiedzania dla rowerzystów uruchomiło Muzeum Historyczne Miasta Krakowa (MHK). To pierwszy w Polsce taki projekt - łączący aktywny wypoczynek i poznawanie muzealnych kolekcji.
2014-04-06
Pomorze szykuje się do budowy Wiślanej Trasy Rowerowej, której 200 km przebiega przez to województwo. Wiślana Trasa Rowerowa to szlak, który biegnie wzdłóż naszej najdłuższej rzeki i łączy Bałtyk z górami na południu kraju.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'trasa'
2019-06-15
Niemieckie szlaki rowerowe zaliczane są do najlepszych w Europie. W kraju naszych sąsiadów na rowerze można odwiedzić niemal każdy rodzaj europejskiego krajobrazu - od wybrzeży Morza Bałtyckiego przez pojezierza po trasy o charakterze alpejskim.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'trasa'
Europejska sieć szlaków rowerowych zaprojektowanych i nadzorowanych przez Europejską Federację Cyklistów. Obecnie wyznaczonych jest 15 szlaków o łącznej długości 60.000 km biegnących przez całą Europę.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 59 tras dla tagu 'trasa'
Trasa rozpoczyna się przy budynkach Starej Poczty ul. Wybickiego. Dalej ul. Legionów ścieżką rowerową wzdłuż Kanału Augustowskiego. Docieramy do szosy Augustów- Lipsk.
Trasa w większości prowadzi przez otwarte, malownicze tereny gminy Morawica, częściowo w pobliżu meandrów utworzonych przez koryto Czarnej Nidy.
Szlak prowadzi poprzez malownicze obszary Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajobrazowego w większości obszarami leśnymi.
Południowa część szlaku to głównie bezkresne pola i cenne zabytki historii i kultury. Tutaj też mamy okazję wjechać na najwyższe wzniesienia Wielkopolski.
Szlak wiedzie do najbardziej na północ wysuniętej gminy w województwie wielkopolskim - Okonka. Po drodze czekają nas jedynie nieliczne piaszczyste, terenowe odcinki. Najdłuższy z nich znajduje się pomiędzy Piłą i Pleceminem ? to jednak jednocześnie najciekawszy przyrodniczo fragment szlaku.
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6


Znaleziono: 60 imprez dla tagu 'trasa'
Liczba pozycji:
1 2 3 4 5 6