Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'turystyka rowerowa'

Znaleziono: 13 wiadomości dla frazy 'turystyka rowerowa'
2017-08-28
Bikepacking to najnowszy trend w rowerowej turystyce oznaczający podróżowanie z minimalna ilością bagażu. Amerykańska firma Trek zaprezentowała na przyszły rok nowy model Trek 1120 na 29 calowych kołach dedykowany do takiego rodzaju turystyki
2009-08-10
Nie masz czasu na długi urlop? Wybierz się w weekend na rower. Na świetnie przygotowane szlaki rowerowe zaprasza Wałbrzych i okolice. Górzyste, zalesione, malownicze tereny to wprost wymarzone miejsce do jazdy na rowerze górskim.
2008-06-06
Sekcja Rowerzystów Miejskich serdecznie zaprasza w sobotę 7.06.2008 r. do udziału w wycieczce rowerowej po południowych okolicach Poznania. Trasa rajdu poprowadzi przez Luboń i okolice, m.in. przez malownicze tereny wzdłuż Warty.
2008-03-11
Wydzierając morzu skrawki lądu, Holendrzy niemal całkowicie przekształcili swój kraj. Z bagien i lasów uczynili żyzne pastwiska, do perfekcji doprowadzili systemy nawadniania i osuszania gruntów. Kiedy w XX w. zorientowali się, że prawie wszystko już zagospodarowali, postanowili ochronić ostatnie kawałki lasu i ostoje dzikiej przyrody.
2008-03-07
Na polskim rynku wydawniczym pojawia się kolejne czasopismo o tematyce rowerowej. Tym razem jest ono adresowane do turystów rowerowych. Nic więc dziwnego że będzie ono wydawane przez Dom Wydawniczy "Kruszona" (mający w swojej "stajni" n.p.m.)
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'turystyka rowerowa'
Europejska sieć szlaków rowerowych zaprojektowanych i nadzorowanych przez Europejską Federację Cyklistów. Obecnie wyznaczonych jest 15 szlaków o łącznej długości 60.000 km biegnących przez całą Europę.
Liczba pozycji: