Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'turystyka rowerowa'

Znaleziono: 13 wiadomości dla frazy 'turystyka rowerowa'
2008-01-16
Troje młodych ludzi jedzie rowerami do Syrii. Nie obawiają się niebezpieczeństw i trudów trasy. Przemek (26 lat) mieszka w Wałbrzychu i jest absolwentem Akademii Rolniczej. Ewa (23 lata) z Wrocławia studiuje psychologię. Bartek z Krosna (28 lat) jest przewodnikiem.
2008-01-22
Nowoczesną, interaktywną stronę internetową z rowerowymi szlakami turystycznymi w regionie przygotował urząd marszałkowski. Trasę można zaplanować na monitorze, a już niedługo wrzucić do telefonu komórkowego lub palmtopa i zabrać na wycieczkę.
2007-09-16
8 lipca 2007 roku rozpoczęła się nasza wielka przygoda. Wystartowaliśmy z południa Polski, a dokładniej w Gorcach w pobliżu miasteczka Mszana Dolna. Stamtąd popędziliśmy w kierunku Starego Sącza i dalej już na Słowację.
2007-09-26
Na rowerach towarzyszyli mu na początku dwaj strażnicy miejscy i młodzież z kolarskiego klubu. Jednak oni wieczór spędzili już w domach. A przed Henrykiem Fortońskim 3600 kilometrów trasy, aż na Gibraltar
2007-10-08
Już niedługo rowerzyści i piechurzy przestaną się gubić na szlakach Warmii i Mazur. PTTK oznaczając trasy nie tylko maluje symbole na drzewach, ale i tworzy satelitarną mapę szlaku. Jego przebieg będzie można ściągnąć z internetu.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'turystyka rowerowa'
Europejska sieć szlaków rowerowych zaprojektowanych i nadzorowanych przez Europejską Federację Cyklistów. Obecnie wyznaczonych jest 15 szlaków o łącznej długości 60.000 km biegnących przez całą Europę.
Liczba pozycji: