Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'velov'

Znaleziono: 4 wiadomości dla frazy 'velov'
2008-01-05
W Polskich magistratach dopiero kiełkują projekty utworzenia publicznych wypożyczalni rowerów (Wrocław), a w Paryżu odbył się pierwszy amatorski wyścig kolarski użytkowników automatycznych wypożyczalni jednośladów.
2007-07-15
W lutym pisaliśmy o projekcie 1451 wypożyczalni rowerów w Paryżu, które miały zostać uruchomione latem. Od niedzieli mieszkańcy oraz turyści będą mieli do dyspozycji 750 - na razie o połowę mniej niż zakładano - stacji rowerowych, pozwalających skorzystać z roweru, który można zostawić na dowolnej innej stacji. Do wypożyczenia będzie ponad 10600 rowerów. Liczba stacji i rowerów systemu Velib' ma niemal podwoić się do końca roku.
2007-08-10
Działający od 15 lipca w Paryżu system wynajmu rowerów wzbudził duże zainteresowanie u mieszkańców miasta i zwiedzających miasto turystów. Już ponad milion osób skorzystało dotychczas z tej nowej usługi. Szare rowery stały się widoczne na ulicach francuskiej stolicy. - W ciągu pierwszych kilku tygodni liczba osób, które wynajęły rowery, przekroczyła milion - poinformował przedstawiciel władz miejskich Denis Baupin.
2007-02-02
W Paryżu powstanie system 1400 samoobsługowych wypożyczalni rowerów. Władze miejskie rozstrzygnęły przetarg na tę usługę.
Liczba pozycji: