Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'wiślana trasa rowerowa'

Znaleziono: 8 wiadomości dla frazy 'wiślana trasa rowerowa'
2017-06-20
Za trzy lata pierwsi cykliści wyruszą po niemal 670 kilometrach Pomorskich Tras Rowerowych. Będą mogli nie tylko wypróbować nowe nawierzchnie i zaplecze, ale także podziwiać uroki pomorskiej przyrody.
2014-04-06
Pomorze szykuje się do budowy Wiślanej Trasy Rowerowej, której 200 km przebiega przez to województwo. Wiślana Trasa Rowerowa to szlak, który biegnie wzdłóż naszej najdłuższej rzeki i łączy Bałtyk z górami na południu kraju.
2013-08-06
Prezydent - Bronisław Komorowski proponuje aby ścieżki rowerowe na wałach przeciwpowodziowych były legalne. Przygotował w tej sprawie zmiany w prawie wodnym, dzięki którym rowerem będzie można jeździć po wałach.
2011-09-25
Prawie 250 km krajoznawczych ścieżek rowerowych powstanie na obu brzegach Wisły w granicach regionu kujawsko-pomorskiego. Dzięki wsparciu funduszy unijnych, warte 1,4 mln zł przedsięwzięcie zostanie ukończone w ciągu dwóch lat.
2011-09-23
Rowerostrada z południa na północ na samym brzegu Wisły nie powstanie. Urzędnicy nie dotrzymali słowa. Za to, jak co roku, przygotowują Warszawski Raport Rowerowy.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'wiślana trasa rowerowa'
Liczba pozycji: