Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'wisła'

Znaleziono: 7 wiadomości dla frazy 'wisła'
2014-04-06
Pomorze szykuje się do budowy Wiślanej Trasy Rowerowej, której 200 km przebiega przez to województwo. Wiślana Trasa Rowerowa to szlak, który biegnie wzdłóż naszej najdłuższej rzeki i łączy Bałtyk z górami na południu kraju.
2011-09-25
Prawie 250 km krajoznawczych ścieżek rowerowych powstanie na obu brzegach Wisły w granicach regionu kujawsko-pomorskiego. Dzięki wsparciu funduszy unijnych, warte 1,4 mln zł przedsięwzięcie zostanie ukończone w ciągu dwóch lat.
2011-09-23
Rowerostrada z południa na północ na samym brzegu Wisły nie powstanie. Urzędnicy nie dotrzymali słowa. Za to, jak co roku, przygotowują Warszawski Raport Rowerowy.
2009-12-17
Nadwiślańska Trasa Rowerowa - kilkudziesięciokilometrowa ścieżka dla jednośladów ma przebiegać wzdłuż atrakcyjnych terenów zielonych położonych na lewym brzegu Wisły. Choć na początku ratusz planował, że szlak będzie prowadził z Łomianek do portu Czerniakowskiego, chce go teraz wydłużyć do Konstancina.
Miłośnicy długich tras rowerowych mogą poprzez internet popierać utworzenie Wiślanej Trasy Rowerowej. Do tej pory zrobiło to 3.000 osób.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 6 tras dla tagu 'wisła'
Liczba pozycji:


Znaleziono: 7 imprez dla tagu 'wisła'
Liczba pozycji: