Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'wosp'

Znaleziono: 11 wiadomości dla frazy 'wosp'
2013-01-11
Łącznie 15 specjalnych rowerów miejskich od marca będzie wyjeżdżać złotówki dla WOŚP. Operator systemów wypożyczalni rowerowych ? Nextbike Polska ? całkowity dochód z wynajmu "Orkiestrowych" rowerów w po zakończeniu sezonu 2013 przekaże na konto Fundacji.
2012-01-09
Było mnóstwo błota, przejazd przez mroczne peryferia i te piękniejsze zakątki miasta. Szczecinianie ze stowarzyszenia Rowerowy Szczecin z okazji WOŚP przejechali 42 kilometry pokonując trasę w kształcie wielkiego serca.
2010-01-09
Podczas XVIII finału WOŚP - 10 stycznia - w całej Polsce jak i na całym świecie zbierane będą pieniądze do puszek z przeznaczeniem, jak w roku ubiegłym, na doposażenie klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny. Dzięki niemu będzie możliwa pomoc dzieciom z chorobami onkologicznymi.
2010-01-09
Zapraszamy na Wielkoorkiestrowy Alleycat na dzieciaki - czyli rowerowe ściganie na XVIII fianł Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu
2009-01-08
Od zawsze Finałom WOŚP towarzyszą najróżniejsze inicjatywy i przedsięwzięcia. Tym razem chcemy Wam opowiedzieć o IX już wielkoorkiestrowej sztafecie cyklistów.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'wosp'
Coroczna impreza - polegająca na przejeździe grupy rowerzystów - organizowana przez grupę osób związaną z Warszawską Masą Krytyczną oraz przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Liczba pozycji: