Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'wypadek'

Znaleziono: 15 wiadomości dla frazy 'wypadek'
2013-02-20
Brytyjska para zginęła podczas swojej podróży dookoła świata w wypadku drogowym w Tajlandii. Peter Root i Mary Thompson prowadzili znanego bloga Two on Four Wheels.
2012-02-25
Ponad 400 tys. zł musi zapłacić gmina Iwkowa w powiecie brzeskim rodzinie rowerzysty, który zginął, gdy wjechał na dziurę w drodze i głową uderzył w asfalt. Po trwającym kilka lat procesie sąd uznał, że to gmina odpowiada za stan drogi.
2011-11-18
Potrącony przez pirata drogowego rowerzysta na własną rękę zaczął szukać sprawcy wypadku, do którego doszło 9 września w Szczecinie. Policja, mimo upływu ponad dwóch miesięcy, jest bezradna, chociaż wypadek został nagrany przez kamerę autobusowego monitoringu.
2011-10-18
W poniedziałek rano wrocławski sąd warunkowo umorzył na rok sprawę Anny M., rowerzystki oskarżonej o spowodowanie w maju wypadku na ścieżce rowerowej koło Hali Stulecia. Oskarżona zderzyła się z drugą rowerzystką, która w wyniku zderzenia złamała rękę.
2010-07-22
Polska zajmuje niechlubne, pierwsze miejsce pod względem ilości wypadków z udziałem rowerzystów - wynika z europejskiej bazy danych „Care”.
Liczba pozycji:
1 2 3


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'wypadek'
OTB - Over The Bar. Angielskie określenie oznaczające wypadek rowerowy w którym rowerzysta przelatuje nad kierownicą.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'wypadek'
Liczba pozycji: