Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'wypadek rowerowy'

Znaleziono: 20 wiadomości dla frazy 'wypadek rowerowy'
2011-10-18
W poniedziałek rano wrocławski sąd warunkowo umorzył na rok sprawę Anny M., rowerzystki oskarżonej o spowodowanie w maju wypadku na ścieżce rowerowej koło Hali Stulecia. Oskarżona zderzyła się z drugą rowerzystką, która w wyniku zderzenia złamała rękę.
2011-10-24
Od czterech lat w Białymstoku rośnie liczba wypadków z udziałem rowerzystów, podczas gdy w kraju, podobne sytuacje mają miejsce coraz rzadziej - wynika z raportu opracowanego przez Rowerowy Białystok.
2011-10-11
Kierownik robót prowadzonych rok temu na ulicy Armii Krajowej we Wrocławiu odpowie przed sądem za to, że podlegli mu pracownicy nie zabezpieczyli wykopanej przez siebie dziury w ziemi. W wyniku tego rowerzysta wpadł do wykopu i złamał rękę.
2010-07-22
Polska zajmuje niechlubne, pierwsze miejsce pod względem ilości wypadków z udziałem rowerzystów - wynika z europejskiej bazy danych „Care”.
2010-02-12
Ostatnie słoneczne dni skłoniły wiele osób do korzystania z roweru. O ile w ciągu dnia nie sprawiają problemów innym kierującym, po zapadnięciu zmroku nieoświetlony rower stwarza na drodze śmiertelne zagrożenie.
Liczba pozycji:
1 2 3 4


Znaleziono: 1 definicji w encyklopedii dla tagu 'wypadek rowerowy'
OTB - Over The Bar. Angielskie określenie oznaczające wypadek rowerowy w którym rowerzysta przelatuje nad kierownicą.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 imprez dla tagu 'wypadek rowerowy'
Liczba pozycji: