Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'wystawa'

Znaleziono: 9 wiadomości dla frazy 'wystawa'
2017-11-20
W weekend w Szczecinie otwarto wystawę "Po prostu rower" poświęcona jednośladom. Okazją jest przypadające na ten rok 200-lecie wynalezienia roweru.
2014-06-13
Repliki najstarszych rowerów, plecakorower, tajskie riksze, gigantyczny bicykl, czy też koncepcyjne jednoślady przyszłości ? te oraz wiele innych modeli rowerów będzie można zobaczyć na wystawie w Poznaniu "Historia kołem się toczy"
2014-04-04
Po raz pierwszy w Polsce - w Olsztynie - zostanie zaprezentowana wystawa fotograficzna najsłynniejszego rowerowego blogera na świecie. Mikael Colville-Andersen od wielu lat prowadzi bloga copenhagenize śledzącego rowerową kulturę Danii.
2013-08-26
W połowie września w Gdańsku odbędzie się wystawa sprzętu, usług i infrastruktury skierowana jest nie tylko do codziennych rowerzystów miejskich i pasjonatów kolarstwa, ale także do producentów, hurtowników, detalistów i samorządów.
2012-05-25
We Wrocławiu 30 kwietnia została otwarta wystawa "Out Of STH - Artyści Zewnętrzni". Część niej - zatytułowana "Free Ride Art Space" jest poświęcona rowerowi. W pracach - fotograficznych, graficznych oraz instalacjach - artyści starają się przekonać widza że rower służy nie tylko do komunikacji, ale może wpływać i zmieniać w bardzo istotny sposób nasze życie
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 17 imprez dla tagu 'wystawa'
Liczba pozycji:
1 2