Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'zima na rowerze'

Znaleziono: 6 wiadomości dla frazy 'zima na rowerze'
2014-12-15
Nie tak dawno pisaliśmy, że władze Warszawy postanowiły (wreszcie) uwzględnić potrzeby rowerzystów i odśnieżać drogi rowerowe w zimie. Teraz podobna deklarację składa Karków.
2014-10-16
Od około dwóch lat w Polsce odbywa się rewolucja rowerowa - czego dowodem są miejskie wypożyczalnie rowerowe oraz rosnąca dynamiczne sieć dróg rowerowych w miastach. Zauważyły to władze Warszawy i postanowiły poraz pierwszy odśnieżać ścieżki w zimie.
2012-02-11
Mirosław Arczak zapewnia, że nie ma takiej pogody, która by go zmusiła do zaprzestania jazdy rowerem. - Nawet zimą jest to dla mnie przyjemność nie do opisania - mówi.
2010-02-01
Koła ślizgają się na lodzie, mokre od śniegu hamulce nie działają, samochody obryzgują szarą breją, a mróz szczypie w nos. I co z tego? Dla fanatyków dwóch kółek jazda w takich warunkach to frajda. Oni z rowerem nie rozstają się nigdy.
2008-01-06
Miłośników zimowej jazdy na jednośladach ucieszą z pewnościa dwa nowe produkty przygotowane przez niemiecka firmę Schwalbe. Pierwszy to nowa odmiana słynnych Marathonów, które na rynku rowerowych pojawiły się 24 lata temu.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'zima na rowerze'
2012-09-30
Wielu rowerzystów, którym nie było jeszcze dane jeździć po białym puchu obawia się, że jest to zbyt trudne i niebezpieczne. Nic bardziej mylnego! Po odpowiednim przygotowaniu się większość z nas może ruszyć przynajmniej na małą południową przejażdżkę
Liczba pozycji: