Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'zlot rowerowy'

Znaleziono: 7 wiadomości dla frazy 'zlot rowerowy'
2012-07-29
W dniach 24-26 sierpnia 2012 (piątek, sobota, niedziela) odbędzie się w Szczecinie piąta edycja ogólnopolskiego Zlotu Rowerów Poziomych. Stowarzyszenie Rowerowy Szczecin zaprasza do uczestnictwa wszystkich właścicieli i sympatyków tych nietypowych konstrukcji.
2011-09-16
W weekend w Sulęcinie po raz 17. odbędzie się Międzynarodowy Zjazd Cyklistów Polska-Niemcy Bike Festival. To jedna z największych imprez rowerowych w województwie lubuskim.
2010-07-13
Gościmy na Opolszczyźnie VI Europejski Tydzień Turystyki Rowerowej i cyklistów z całej Polski i Europy. Jeszcze nigdy na prudnickim Rynku nie stanęło tyle rowerów, co w niedzielę na otwarciu zlotu.
2010-07-05
W Pruchniku odbył się jubileuszowy, XV Zlot Rowerowy im. gen. Marka Papały. Honorowy patronat nad tą imprezą objął Komendant Główny Policji. Na grobie tragicznie zmarłego Generała kwiaty złożyli członkowie jego rodziny, posłowie i przedstawiciele władz samorządowych.
2009-09-30
Międzynarodowy Zjazd Cyklistów organizowany w Sulęcinie jest imprezą cykliczną. W roku obecnym odbył się po raz XV. W święcie cyklistów, w dniach 18-20 września uczestniczyło ponad tysiąc miłośników turystyki rowerowej z Polski oraz z państw sąsiednich m.in. z Niemiec.
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 6 imprez dla tagu 'zlot rowerowy'
Liczba pozycji: