Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'znakowanie rowerów'

Znaleziono: 9 wiadomości dla frazy 'znakowanie rowerów'
2010-06-30
Urządzenie do znakowania rowerów przypomina maszynkę do tatuażu. W ramach akcji „Nie daj szansy złodziejowi” warszawska Policja otrzymała od biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego , zakupione dla każdej warszawskiej komendy i komisariatu urządzenia do znakowania rowerów. Usługa jest bezpłatna
2010-07-04
Policja i ratusz Warszawski oficjalnie zachęcają do znakowania rowerów, żeby zapobiec kradzieżom. Komisariat na Bemowie ostrzega jednak, że gra może nie być warta świeczki. Do akcji z dystansem podchodzą też niektórzy producenci.
2010-04-03
Każdy rowerzysta w Łodzi może oznakować swój rower, co pomoże w znalezieniu właściciela w przypadku kradzieży jednośladu. Czynność tą można wykonać na posterunkach straży miejskiej na terenie całej Łodzi.
2010-04-25
Sezon rowerowy już się rozpoczął, dlatego przypominamy o bezpłatnym znakowaniu rowerów. Każdy rowerzysta w Żyrardowie może oznakować swój rower, co pomoże w znalezieniu właściciela w przypadku kradzieży jednośladu.
2008-04-07
Od kwietnia pilscy cykliści będą mogli w dodatkowy sposób zabezpieczyć swoje rowery przed kradzieżą. Zespół prewencji kryminalnej komendy powiatowej Policji w Pile uruchamia nowy program przeciwdziałania kradzieżom rowerów "Rower na zdjęciu".
Liczba pozycji:
1 2


Znaleziono: 4 imprez dla tagu 'znakowanie rowerów'
Liczba pozycji: