Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania dla tagu: 'znakowanie roweru'

Znaleziono: 5 wiadomości dla frazy 'znakowanie roweru'
2010-06-30
Urządzenie do znakowania rowerów przypomina maszynkę do tatuażu. W ramach akcji „Nie daj szansy złodziejowi” warszawska Policja otrzymała od biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego , zakupione dla każdej warszawskiej komendy i komisariatu urządzenia do znakowania rowerów. Usługa jest bezpłatna
2010-04-03
Każdy rowerzysta w Łodzi może oznakować swój rower, co pomoże w znalezieniu właściciela w przypadku kradzieży jednośladu. Czynność tą można wykonać na posterunkach straży miejskiej na terenie całej Łodzi.
2008-04-07
Od kwietnia pilscy cykliści będą mogli w dodatkowy sposób zabezpieczyć swoje rowery przed kradzieżą. Zespół prewencji kryminalnej komendy powiatowej Policji w Pile uruchamia nowy program przeciwdziałania kradzieżom rowerów "Rower na zdjęciu".
2007-07-26
Lato sprzyja rowerowym wyprawom i złodziejom dwóch kółek. Żeby utrudnić im życie policjanci z Tarnobrzega zapraszają: - znakujemy rowery, za darmo. - Znakowanie polega na wygrawerowaniu na ramie numeru i naklejeniu ostrzegawczej nalepki, że rower jest oznakowany. Nie jest to może metoda nowoczesna, ale trwała.
2007-05-08
Ruszył sezon na kradzież rowerów. Złodzieje jednośladów już zacierają ręce na setki rowerów pozostawionych przed sklepem, w piwnicy, czy na balkonie. Choć taką kradzież trudno udaremnić, to można pomóc policjantom w odnalezieniu pojazdu. Wystarczy oznakować.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 1 artykułów dla tagu 'znakowanie roweru'
2012-03-27
Znakowanie antykradzieżowe roweru w Łodzi prowadzi Straż Miejska. Musimy posiadać dowód zakupu, lub oświadczenie własności jednośladu.
Liczba pozycji:


Znaleziono: 2 imprez dla tagu 'znakowanie roweru'
Liczba pozycji: