Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Imprezy > Tour de Bike

Tour de Bike

RodzajInna
Termin2014-04-05
KrajPolska
MiejsceKraków, ul. Stawowa 61, Galeria Bronowice

Już w najbliższą sobotę, 5 kwietnia, rowery opanują Galerię Bronowice. W ramach akcji „Tour de Bike” przygotowano wiele bezpłatnych atrakcji: od artystycznego zdobienia ram rowerowych i miejskiej mody rowerowej, po serwis, wystawę i testowanie nietypowych jednośladów, a także pokazy rowerowych akrobacji oraz znakowanie rowerów. Impreza potrwa w godz. 12.00 – 18.00.

Jakie cuda można wyczarować na rowerze? Czy istnieje rowerowy street art? – o tym można będzie przekonać się, poddając swój rower artystycznej metamorfozie. Na stanowisku twórczego malowania ram, mieszczącym się w okolicy głównego wejścia do galerii, każdy rower otrzyma modny look z indywidualnym „pazurem”. Prawdziwą gratką dla chętnych będzie sztuka malowania aerografem.

Również na zewnątrz, przy wejściu głównym, działać będzie bezpłatne stanowisko serwisowe, oferujące porady i podstawowe usługi, przygotowujące rower do nowego sezonu. Obecni będą także strażnicy miejscy, prowadzący znakowanie rowerów. W sąsiedztwie tego punktu można będzie też zobaczyć „wyskokowe rowery”, czyli pokazy rowerowych akrobacji w wydaniu retro.

Przed wejściem do Galerii Bronowice zaparkują nietypowe rowery – będzie to nie tylko PARKing oryginalnych jedno- i wielośladów z możliwością ich obejrzenia i dotknięcia, ale najwięksi śmiałkowie będą mogli je wypróbować!

Jednym z ważnych punktów sobotniego wydarzenia będą również atrakcje wewnątrz galerii. Od 12.00 – 14.00, w trakcie Urban Fashion Bike, można będzie obejrzeć modowe stylizacje, dopasowane do każdego typu roweru. A na wystawie we wnętrzach galerii staną designerskie, oryginalne rowery customowe – będzie je można oglądać do 11 kwietnia.

Dla wszystkich klientów przewidziano również inne atrakcje, konkursy i niespodzianki.