Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Imprezy > II Kurpiowski Rodzinny Rajd Rowerowy

II Kurpiowski Rodzinny Rajd Rowerowy

RodzajRajd Rowerowy
Termin2014-05-10
KrajPolska
Województwomazowieckie
MiejsceOlszewo-Borki
OrganizatorGmina Olszewo-Borki

Organizator zapewnia niezapomniane doznania malowniczej 50 km trasy biegnącej przez teren gminy Olszewo-Borki.

Rajd realizowany jest jako impreza towarzysząca w ramach projektu współfinansowanego z RPO WM 2007-2013 pn. „Turysto weekendowy Przystań w gminie Olszewo-Borki”.

Celem nadrzędnym VIII KRRR jest popularyzacja turystyki rowerowej oraz propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji. Poprzez udział w rajdzie uczestnicy poznają piękne walory przyrodniczo-turystyczne okolic naszej gminy.

Startujemy 10 maja 2014 r. o godz. 900 (zbiórka godz. 8:30)z parkingu z przed Urzędu Gminy w Olszewie-Borkach ul. Broniewskiego 13. W ramach Rajdu przewidywany jest postój w kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Przystani, gdzie odbędą się gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.

Zgłoszenie wraz z wniesioną opłatą startową w kwocie 5zł należy składać do 8 maja 2014 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Olszewie-Borkach, ul. Wł. Broniewskiego 13 pok. nr 8. Szczegółowych informacji udziela Referat Promocji i Rozwoju Lokalnego: tel. (29) 761 31 07 wew. 108, lub na email: r.kochanska@olszewo-borki.pl, edyta.truszkowska@olszewo-borki.pl