Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Imprezy > PAUZA NA ROWER i TARGI RZECZY FAJNYCH

PAUZA NA ROWER i TARGI RZECZY FAJNYCH

RodzajTargi rowerowe
Termin2014-06-07
KrajPolska
Województwomałopolskie
MiejscePauza In Garden, Kraków ul. Rajska 12
WWWhttps://www.facebook.com/events/235088106691088/?ref=5

W sobotę 7 czerwca, na dzień przed Finałem Święta Cyklicznego, zapraszamy do Pauza in Garden w Małopolskim Ogrodzie Sztuki na rowerowy dzień!

W planach: warsztaty dla dzieci, nauka napraw rowerowych dla dziewczyn, pimp my bike!, targi designu i mody rowerowej oraz kiermasz części rowerowych. Wszystko w jednym.

Zapraszają: Pauza In Garden i Targi Rzeczy Fajnych
Partnerzy: Wytwórnia, Dr Albin Mobilny sklep, serwis rowerowo - narciarski

PROGRAM:

  • 10:00-13:00 WARSZTATY IMAGINARIUM DLA DZIECI 'Rowerówka' - warsztaty z robienia toreb rowerowych z banerów.

Reklamówka, to wynalazek stary jak świat. A gdyby użyć reklam na banerach, do wytwarzania ekologicznych, superodpornych i wielofunkcyjnych toreb? Pokażemy Wam jak zrobić swoją własną Rowerówkę z banera!
Warsztaty w dwóch sesjach: 10:00-11:30 i 11:30-13:00. Koszt udziału dziecka w warsztatach ? 20zł. Ilość miejsc jest ograniczona ? prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa drogą mailową poprzez podanie na adres: karolinakornek@gmail.com imienia, nazwiska, wieku dziecka i preferowanej godziny warsztatów. Warsztaty dedykowane są dzieciom w wieku 4-12lat (jednak nie wykluczamy uczestników w innym wieku). Organizatorzy zapewniają półtorej godziny kreatywnej zabawy oraz wszelkie potrzebne materiały. Wykonane dzieła stają się po zajęciach własnością ich małych twórców.

  • 13:00-15:00 WARSZTATY OZDABIANIA ROWERÓW
  • 12:00-14:00 DZIEWCZYNY NA ROWERY ! ? warsztaty z napraw rowerowych dla dziewczyn.

Zmiana pękniętej dętki czy regulacja hamulców nie będą już dla Ciebie żadnym problemem ? Dr Albin z Wytwórnią zapraszają wszystkie dziewczyny na bezpłatne warsztaty z prostych napraw rowerowych!

  • 12:00-15:00 KIERMASZ CZĘŚCI ROWEROWYCH

Przyjdź i sprzedaj szpeje zalegające w piwnicy lub znajdź brakującą część do Twojego roweru!
Udział w wydarzeniu bezpłatny, zgłoszenia na adres kontakt@wytworniakrakow.pl

  • 12:00-17:00 ROWEROWE TARGI RZECZY FAJNYCH - Dopieść siebie i swój Rower. Kup Wam coś FAJNEGO ! Coś, co poprawi pożycie i umocni Wasz związek. Targi rowerowego dizajnu: torby, plecaki, nerki, koszyki, dzwonki i wiele innych różności.


Szczegóły i więcej wydarzeń podczas Święto Cykliczne Kraków znajdziecie na www.krakow.swietocykliczne.pl

Zrób sobie Święto! Wejdź na https://polakpotrafi.pl/projekt/swieto-cykliczne, wybierz swój prezent i zostań współtwórcą najlepszego festiwalu kultury rowerowej! '