Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Imprezy > Ostre Powiśle Alleycat

Ostre Powiśle Alleycat

RodzajZawody Inne
Termin2014-08-09
KrajPolska
Województwomazowieckie
MiejsceWarszawa, Smolna 11
WWWttps://www.facebook.com/events/268160460054995/?fref=ts

Ostre Powiśle Alleycat

Pierwsze koty na ulice czyli OstreKoło.pl zaprasza na swój pierwszy Alleycat. Wyścig kończymy imprezą w Warszawa Powiśle.

Alleycat pod hasłem Ostre Powiśle, który w sobotę 9 sierpnia przetoczy się po Warszawskich ulicach to pierwsza taka impreza organizowana przez, otwarty w czerwcu tego roku warsztat Ostre Koło w kooperatywie z klubo-kawiarnią Warszawa Powiśle.

Kto jeszcze nie odwiedził punktu na Smolnej 11 będzie miał okazję bo tam właśnie rozpoczyna się o godzinie 15.30 rejestracja, podczas której rozdane zostaną manifesty oraz start packi. Po zamknięciu zapisów o godzinie 16.30 impreza przeniesie się na start - na boisko przy ulicy Foksal 11 gdzie zostaną przedstawione zasady wyścigu.

Do niektórych zadań może być potrzebny kask i U-lock, ale wszelkie szczegóły organizacyjne najlepiej śledzić na stronie wydarzenia.
Tego samego dnia od godziny 12.00 na terenie klubo-kawiarni Warszawa Powiśle będą możliwe darmowe szybkie serwisy rowerowe a za chilloutowy klimat odpowiedzialni będą Dj'e znani jako Funky Colours.

Finisz alleycata obowiązkowo w klubo-kawiarni Warszawa Powiśle od godz. 21.00
O oprawę muzyczną na after party zadba DJ Tom Chadzinski.