Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Imprezy > Podwójny finisaż OUT OF STH, czyli piknik na welodromie i Rap Szalet All Stars

Podwójny finisaż OUT OF STH, czyli piknik na welodromie i Rap Szalet All Stars

RodzajWystawa
Termin2014-08-30
KrajPolska
Województwodolnośląskie
MiejsceWrocław, Welodrom, galeria Awangarda BWA Wrocław

12:00-16:00
Welodrom – Wrocławski Tor Kolarski

ul. Żmigrodzka 243

19:00-24:00
galeria Awangarda BWA Wrocław

ul. Wita Stwosza 32

 

Po trzech miesiącach wydarzeń OUT OF STH we współpracy z BIKE DAYS i RAP SZALETEM zapraszają na podwójny finisaż. Zaczniemy od pikniku na welodromie, a skończymy w ogrodzie galerii Awangarda BWA Wrocław.

 

4. Międzynarodowe Biennale Sztuki Zewnętrznej OUT OF STH ruszyło 30 maja, skupiając się w tym roku wokół tematu roweru jako metafory wolności, alternatywnego sposobu na życie i aktywizmu miejskiego. Podczas trzech letnich miesięcy odbyły się liczne wydarzenia, począwszy od wystawy sztuki rowerowejVelodream i otwarcia nowej odsłony Studia BWA Wrocław MIASTOPROJEKT, przez pikniki rowerowe, warsztaty, a nawet wspólne oglądanie na żywo Tour de France

 Zakończenie OUT OF STH będzie dużym podsumowanie trzymiesięcznych działań. Sobotni dzień zaczniemy od drugiego w tym roku pikniku na wrocławskim welodromie, który odżył w świadomości mieszkańców po latach zapomnienia dzięki wspólnym działaniom z BIKE DAYS. Zapraszamy od godz. 12:00 na amatorskie treningi na torze kolarskim, mobilny warsztat sitodruku w wykonaniu Kwiaciarni Grafiki i oczywiście muzykę, jedzenie i napoje od ekipy RAP SZALET. Piknik zakończymy o godz. 16:00, by szybko przenieść się do galerii Awangarda BWA Wrocław, gdzie przygotowaliśmy oficjalny finisaż Biennale OUT OF STH. 

 

W ogrodzie BWA Wrocław od godz. 17:30 po raz ostatni będzie można zobaczyć międzynarodową wystawę Velodream i prezentację sitodrukowego zinu Tour de rower. Odbędzie się też zbiórka rowerów, organizowana przez Rowerowy Wrocław, które zostaną potem przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dodatkową atrakcją na finisażu  będzie samoobsługowa stacja naprawy rowerów IBOMBO, która umożliwia szybką naprawę usterki każdego jednośladu. Stacja IBOMBO oferuje stojak, zestaw narzędzi i pompkę rowerową, która niesie pomoc w każdej sytuacji. Zaś RAP SZALET przygotuje muzyczny i jedzeniowo-napojowy finisaż w galerii, który potrwa do północy. Potem już nieoficjalnie przeniesiemy się na after party do klubu UP na dachu budynku Times.

 

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach finisażu za darmo.

 

Rap Szalet All Stars

Lineup

en2ak (Poppa Fats')

Spisek Jednego (Poppa Fat's)

DJ Krupnik b2b Normalny Typ (Rap Szalet)

 

After party (w tym samym składzie):

UP, ul Kazimierza Wielkiego 1, budynek Timesa

www.facebook.com/wroclawup