Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Imprezy > Bike Festiwal

Bike Festiwal

RodzajFestiwal rowerowy
Termin2015-04-11 - 2015-04-12
KrajPolska
Województwopomorskie
MiejsceAmber Expo Gdańsk ul. Żaglowa 11
OrganizatorMiedzynarodowe Targi Gdańskie S.A.
Organizator - kontaktGrzegorz Knapik tel; 664 242 950
WWWhttp://bikefestiwal.amberexpo.pl

Bike Festiwal to odpowiedź na oczekiwanie rynku i stworzenie w Polsce północnej profesjonalnej imprezy promującej rowerowy styl życia, która skupia w jednym miejscu producentów, dystrybutorów oraz sklepy i serwisy rowerowe. Termin imprezy to swoista inauguracja sezonu wśród trójmiejskich rowerzystów.
Celem Festiwalu jest promocja marek, produktów i usług zarówno wśród przedstawicieli branży jak również wszystkich osób zainteresowanych tematyka rowerową, a także propagowanie mody na rowerowy styl życia.
Różnorodna oferta sprzętu i usług dla to gwarancja zainteresowania imprezą szerokiej rzeszy odwiedzających. Udział w imprezie daje możliwość nawiązania kontaktów, nowych form współpracy czy też poszerzenie grona odbiorców na bardzo atrakcyjnym rynku, jakim bez wątpienia jest region Trójmiasta.

Formuła Festiwalu zakłada szereg dodatkowych atrakcji, wśród których znajdą się m.in. testy sprzętu na specjalnie przygotowanym torze, pokazy psich zaprzęgów, rodzinne zawody rowerowe, otwarte treningi spinningowe, profesjonalne testy wysiłkowe, strefa aktywności dziecka, konkursy i losowania wspaniałych nagród.

Osoby odwiedzające Bike Festiwal będą miały niepowtarzalną możliwość zapoznania się z nowościami oraz trendami w nadchodzącym sezonie rowerowym, jak również spotkania się i nawiązania kontaktów z branżowymi ekspertami.

BikeFestiwal jest częścią odbywającego się w Gdańsku Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego (przeformatowanych Gdańskich Targów Turystycznych, które rok rocznie odwiedzało ponad 8 tysięcy gości).