Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Imprezy > Parafialny Piknik Rowerowy

Parafialny Piknik Rowerowy

RodzajRajd Rowerowy
Termin2015-04-26
KrajPolska
Województwowarmińsko-mazurskie
MiejsceNawiady

Bezpiecznie i zdrowo - rodzinnie i rowerowo takie hasło przyświeca Parafialnemu Piknikowi Rowerowemu, który już w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia odbędzie się w gminie Piecki. Zawody rowerowe odbędą się na trasie Nawiady—Machary—Babięta—Nawiady. Zabierz rower i pojedź z nami.

Szkoła Podstawowa w Nawiadach wraz z miejscową parafią organizują Parafialny Piknik Rowerowy. — W naszym pikniku a także rajdzie rowerowym może wziąć udział każdy bez względu na wiek — mówi Anna Maciejewska-Grzywna, dyrektor SP w Nawiadach. — To czego potrzebujecie, aby w niedzielę być razem z nami, to rower i bardzo dobry humor. Zapraszamy zatem wszystkich na nasz piknik rowerowy.

Zawody rowerowe odbędą się na trasie Nawiady—Machary—Babięta—Nawiady. — Uprzedzamy wszystkich kierowców, że tego dnia w godzinach 12-15 na trasie będzie utrudniony ruch — informuje Janusz Minkiewicz, współorganizator i trener sekcji kolarskiej.

Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na nagrody, poczęstunek i watę cukrową.
Parafialny Piknik Rowerowy w Nawiadach potrwa w godzinach 12-15. Zapraszamy w niedzielę, 26 kwietnia do Nawiad. Patronat nad piknikiem objęła wójt gminy Piecki Agnieszka Kurczewska.