Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Imprezy > Ogólopolski konkurs rowerowy BANK TRAS

Ogólopolski konkurs rowerowy BANK TRAS

RodzajInna
Termin2015-07-24 - 2015-09-01
KrajPolska
Województwodolnośląskie
OrganizatorEACTIVE wiemy jak
Organizator - kontaktkonkurs@eactive.pl
WWWhttps://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/wez-udzial-w-naszym-konkursie-i-wygraj-rower-poziomy/

Wrocławska firma "EACTIVE wiemy jak" zachęca wszystkich miłośników wycieczek rowerowych i entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu do udziału w konkursie na najciekawszą trasę rowerową w którym główna nagroda to oryginalny rower poziomy wyprodukowany przez firmę Velogic.

Zadanie konkursowe może przypaść do gustu każdemu, kto ceni aktywność fizyczną, a także lubi odkrywać nowe miejsca. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1.przejechać swoją trasę na rowerze (indywidualnie lub grupowo)
wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie organizatora
2.przesłać organizatorom niezbędne załączniki - mapę trasy z zaznaczonymi atrakcjami oraz 5 zdjęć z najciekawszych miejsc z wycieczki

Pomysłodawca trasy który prześle najciekawsze zgłoszenie otrzyma cenną nagrodę - atrakcyjny rower poziomy!

Dodatkowo z 20 najlepszych prac stworzony zostanie przewodnik ?Bank Tras?, czyli zbiór najciekawszych tras rowerowych na terenie Polski, który następnie zostanie udostępniony na stronie internetowej Organizatora wraz z imieniem i nazwiskiem autorów. Konkurs ma na celu promowanie aktywności ruchowej oraz rozpowszechnienie wiedzy o regionalnych walorach turystycznych i kulturowych.

Regulamin konkursu oraz formularz konkursowy dostępny jest na stronie organizatora: https://www.eactive.pl/. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkurs@eactive.pl do 31.08.2015r. Konkurs jest dwuetapowy ? pierwszym jest przesyłanie prac, a drugi to głosowanie na stronie organizatora, które potrwa do 30.09.2015 r.

Patronat nad konkursem objęły: TTG Dziennik Turystyczny, Akademickie Radio LUZ, Portal Infoludek, Portal Górski oraz Portal Traseo.