Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Katalog WWW

Filtruj strony WWWKategoria
Województwo
Sortuj wg
 

Katalog WWW

http://www.paratrooper.pl
Paratrooper - składany rower górski zaprojektowany dla wojska, służb specjalnych, policji, służb ratownictwa medycznego, straży granicznej i miejskiej.
Boston - składany rower miejski.

Rowery Montague to pełnowymiarowe, rowery górskie i rowery miejskie, które dodatkowo można szybko składać i rozkładać. Łatwo je więc przewozić i przechowywać. Nie musisz już kupować bagażnika na rower, ani spalać dwa razy więcej paliwa wioząc rowery na dachu! Nasz rower zabierzesz ze sobą do bagażnika swojego auta, na łódkę, w podróż samolotem, do autobusu, tramwaju czy pociągu. Po dotarciu do pracy możesz go schować pod biurkiem albo w szafie. Opatentowana technologia składania została już doceniona m.in. przez armię Stanów Zjednoczonych, jednostki specjalne i policję na całym świecie, służby ratownicze, a także przez dziesiątki tysięcy cywilnych użytkowników.
Ocena:
http://www.bikersworld.pl
Zapraszamy do naszego internetowego sklepu rowerowego BIKERSWORLD.PL. Prowadzimy również stacjonarną sprzedaż rowerów w naszym salonie w Gdańsku.

Do każdego roweru na pewno warto kupić niezbędne akcesoria. W naszym sklepie rowerowym posiadamy szeroki wybór stylowych i bardzo praktycznych akcesorii rowerowych. Do każdego roweru polecamy zapięcia, lampki, koszyki, liczniki oraz wiele części, które są potrzebne do codziennej eksploatacji roweru. Mamy również wiele akcesorii dla kolarzy - spodenki, koszulki, kaski, okulary i inne.

Ocena:
http://www.rowerpartner.pl
Całoroczna wypożyczalnia rowerów w Gdańsku, przy której działa serwis rowerowy. Polecamy wszystkim, którzy na wczasy w Trójmieście nie mogą zabrać swojego roweru. W ofercie rowery miejskie, górskie, bmx, składane, dziecięce, z fotelikiem dla dzieci. Wypożyczalnia zlokalizowana w pobliżu plaży i ścieżki rowerowej z Gdańska do Sopotu, Gdyni. W sezonie wiosenno-letnim zajmujemy się również sprzedażą rowerów.
Ocena:
Liczba pozycji:
Ile rowerów posiadasz ?
 
1
2
3
4 i więcej
Nie mam roweru