Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Katalog WWW

Filtruj strony WWWKategoria
Województwo
Sortuj wg
 

Katalog WWW

http://www.szumgum.com
SZUMGUM to internetowy sklep rowerowy i turystyczny. Kupisz tu Rowery Kross, Raleigh, części rowerowe i akcesoria rowerowe oraz sprzęt turystyczny. W ofercie m.in - sakwy rowerowe, przyczepki, namioty, plecaki na rower, liczniki, oświetlenie, odzież, buty, opony,...
Ocena:
http://rowerowe-bielsko.pl/
Ciekawe turystyczne trasy rowerowe w okolicy Bielska-Białej. Opisy szlaków rowerowych przebiegających w powiecie bielskim. Relacje z wypraw rowerowych po Beskidach. Galerie zdjęć oraz filmy rowerowe w formacie HD. Informacje o rajdach i imprezach rowerowcyh w okolicy miasta oraz budowie nowych dróg rowerowych.
Ocena:
http://pmbike.pl
Sklep rowerowy PM Bike oferuje rowery Kross, rowery Cube, rowery Grand i rowery Kellys. Rowerzyści mogą zaopatrzyć się w odzież rowerową, akcesoria i części rowerowe. Na stronie sklepu rowerowego znajdują się poradniki dotyczące wyboru roweru na komunię, doboru ramy roweru do wzrostu a także filmy rowerowe.
Ocena:
http://rotoss.pl
ROTOSS to czyli widmowe wyświetlacze LED na koła roweru. Jest to świetny i nowatorski sposób na reklamę firmy lub instytucji, doskonałą zabawę przy aktywnym wypoczynku, ale przede wszystkim na poprawę widoczności przemieszczającego się rowerzysty podczas wieczornej lub nocnej wyprawy.
Ocena:
http://roweremposlasku.pl
Wybierz się na wycieczkę rowerową po Śląsku. Przeczytaj porady, wybierz miasto z którego chcesz wyjechać i znajdź trasę rowerową do ciekawego miejsca na Śląsku!
Ocena:
http://roweremprzezslask.blogspot.com/
Imprezy, rajdy, wycieczki rowerowe, fotorelacje i aktualności z rowerowego Śląska.
Ocena:
http://rower.com.pl
Największy w południowej Polsce wybór rowerów wszystkich kategorii. Od rowerów górskich, crossowych, poprzez miejskie, na tandemach, trójkołowcach oraz rowerach elektrycznych skończywszy.
Ocena:
http://www.cykloturysta.pl
Cykloturysta - Internetowe Wydanie Gazety na Rowerowe Szlaki, Najwiekszy w Polsce Kalendarz Imprez Rowerowych, Kanał: Cykloturysta TV Channel, Kalendarz Maratonów, Baza Adresów Klubów, Forum Portalu MTST Cykloturysta, Organizacja Imprez Rowerowych.
Ocena:
http://skt.przyrow.pl
Szkolny klub turystyki rowerowej. Działa od 2000 roku. Organizuje sobotnie wycieczki rowerowe. Imprezy cykliczne: "Rajd Rosiczki po Parku Krajobrazowym Stawki", "Szlaki Krwi i Chwały - Mełchów 1864", coroczne wyprawy wakacyjne.
Ocena:
Liczba pozycji:
Ile rowerów posiadasz ?
 
1
2
3
4 i więcej
Nie mam roweru