Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wyprawy > Road to Nowhere - roczna podróż do Tajlandii

Road to Nowhere - roczna podróż do Tajlandii

KrajePolska - Litwa - Łotwa - Rosja - Mongolia - Chiny - Laos - Wietnam - Kambodża - Tajlandia
Termin2014-04-18 - 2015-04-01
Liczba kilometrów25000
Uczestnicy
Krzysztof i Iwona Nowakowie

O wyprawie

Pomysł na nazwę eskapady Road to Nowhere, podróżnicy zaczerpnęli z tytułu piosenki Talking Heads – bo przecież wszyscy jesteśmy w drodze. Do tej pory para odwiedziła na rowerze Szwajcarię i Szwecję. Wyprawa Road to Nowhere będzie więc życiowym wyzwaniem dla Krzysztofa i Iwony.

Cele

Od 10 do 12 miesięcy w podróży rowerowej.
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

2014-09-08 11:59 anonim | LQ94WinUEz
Cześć Marcin, przyznaję długo szukałem jak <a href="http://uvirduh.com">zaiabra</a>ć dzięki internetowi, w końcu mnie złamałeś i od kilku dni jestem w twoim zespole. Początkowo nie interesował mnie ten cały program ćwiczeń, chciałem zacząć <a href="http://uvirduh.com">zaiabra</a>ć, ale skoro się zapisałem z ciekawości poczytałem, posłuchałem, obejrzałem filmiki z ćwiczeniami i dzisiaj mam zakwasy i wiem, że dalej będę ćwiczyć. Oczywiście chcę w końcu <a href="http://uvirduh.com">zaiabra</a>ć i bardzo dużo muszę się od Ciebie dowiedzieć jak to robić. mam na razie dwa kontakty na liście i dokładnie nie za bardzo wiem co z nimi zrobić. Czekam na materiały i konkretne instrukcje.
2014-09-10 05:29 anonim | SAQ1XrW3V7U
Wszystko świetnie. Tylko Państwo zapomnieliście, ze systmey elektroniczne w polsce nie działają tak jak w USA. Wartałoby sprf3bować zrobić tak, żeby polscy klienci nie mieli problemf3w podobnych do mojego. Wpisywanie do formularza danych karty kredytowej nie jest akceptowane przez program pomimo, że są prawidłowe. Osobiście wykonałem tysiące wpisf3w i logowań żeby te same co wpisywane na początku dane zostały zaakceptowane. To samo dzieje się z upgrade roseller. Przecież to podważa całą sprawę bo skąd w takim razie mam mieć pewność, że zarobione przeze mnie pieniądze trafią do mnie? http://mgjiajzo.com [url=http://ldueqwo.com]ldueqwo[/url] [link=http://tepnybsh.com]tepnybsh[/link]