Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Dolnośląski Festiwal Rowerowy będzie gościł podróżników rowerowych

Dolnośląski Festiwal Rowerowy będzie gościł podróżników rowerowych

Data: 2017-04-27
Źródło: Informacja własna

Za miesiąc wszystkie rowerowe trasy będą prowadziły do Wrocławia. W weekend 20-21 maja kompleks wrocławskiej Hali Stulecia opanują cykliści. Wszystko za sprawą I. edycji Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy m.in. pasjonatów turystyki rowerowej. Przygotowali dla nich Strefę Podróży i konkurs w którym do wygrania są cenne nagrody.

Konkurs na najciekawszą prezentację z wyprawy rowerowej adresowany jest do wszystkich, którzy właśnie rowerem podróżują po Polsce, Europie i pozostałych zakątkach globu. Nad realizacją konkursu czuwa Marcin Jakub Korzonek, znany wrocławski podróżnik rowerowy, autor m.in. wyprawy „Polska Prosto Rowerem 2016”, w trakcie której przejechał kraj wzdłuż południka 18°10’.

- Jeśli chcesz zaprezentować swoją rowerową pasję, podzielić się swoimi doświadczeniami z uczestnikami Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego oraz zachęcić ich do rowerowych wypraw, gorąco zapraszam do udziału w konkursie. Na Wasze zgłoszenia czekam do 11 maja. Do finałowej piątki zaproszonych zostanie 5 finalistów, którzy będą mieli okazję zaprezentować się publiczności w trakcie majowego Festiwalu – mówi Marcin Jakub Korzonek, podróżnik i przewodniczący jury konkursowego.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 11 maja br. przesłać na adres dfr.podroze@gmail.com uzupełniony formularz wraz ze zdjęciami i krótkim opisem wyprawy. Formularz, jak i regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.festiwalrowerowy.eu w zakładce „Wydarzenia towarzyszące”.

W trakcie eliminacji jury wyłoni finałową piątkę, która w sobotę, 20 maja br. w godz. od 12:00 do 16:00 będzie miała okazję zaprezentować swoją rowerową wyprawę publiczności Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone m.in. profesjonalnymi sakwami, zabezpieczeniami rowerowymi tzw. u-lockami, oświetleniem i prenumeratami magazynu „Rowertour”.

Strefa Podróży, w ramach której odbędzie się konkurs, w całości będzie poświęcona turystyce rowerowej. To właśnie tam dowiecie się m.in. dlaczego „rower to jest świat” i jak zorganizować profesjonalną wyprawę rowerową. Bez względu na to czy jesteście zaprawieni w rowerowych wyprawach, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z dwoma kołami, warto zarezerwować sobie majowy weekend 20-21.05 na odwiedziny Hali Stulecia.

Oprócz turystycznej tematyki, uczestnicy Festiwalu będą mieli też możliwość zaopatrzenia się w rowerowy sprzęt, wzięcia udziału w wyścigach czy wybrania się na rowerowe seanse w kinie festiwalowym. Piknik, zlot foodtrucków, wyścigi na ostrym kole, trening z kolarskimi mistrzami, zawody na rowerkach biegowych dla najmłodszych, warsztaty rowerowe, kongres i targi branżowo-turystyczne – to tylko część wydarzeń zaplanowanych na przedostatni weekend maja w kompleksie Hali Stulecia.

Więcej informacji na: www.festiwalrowerowy.eu
www.facebook.com/DolnoslaskiFestiwalRowerowy

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

2018-10-11 18:13 anonim |
Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
i ponad 8400 innych rodzajów captcha,
z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę).
Możesz używać XEvil 4.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil.
Do zobaczenia później ;)
2018-11-08 04:58 anonim |
<a href=https://drawing-portal.com/video-uroki/samouchiteli-avtokad.html>Бесплатный самоучитель по Автокад</a> на практических видеоуроках и иллюстрированных статьях, смотрите и читайте <a href=https://drawing-portal.com/video-uroki/samouchiteli-avtokad.html>на сайте</a>.
2018-11-10 19:46 anonim |
<a href=https://drawing-portal.com/glava-sozdanie-ob-ektov-v-autocade/ray-autocad.html>Как сделать луч в Автокад</a>. Подробно, качественно, поэтапно <a href=https://drawing-portal.com/glava-sozdanie-ob-ektov-v-autocade/ray-autocad.html>здесь</a>.