Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Fun jazda w Wierchomli

Fun jazda w Wierchomli

Data: 2014-04-30
Źródło: Informacja prasowa

Wierchomla w Beskidzie Sądeckim jest przygotowana do rozpoczęcia sezonu rowerowego. Organizatorzy zapraszają na trasy zjazdowe już w nadchodzący długi weekend majowy. Wyciąg Wierchomla I będzie otwarty dla rowerzystów i pieszych w dniach: 01.05 – 04.05 w godzinach od 10.00 do 17.00.

W kasach biletowych można zakupić specjalne karnety rowerowe. Karnet dzienny w cenie 40 zł  i wielodniowe: II dniowy – 70 zł, III dniowy – 99 zł umożliwiają korzystanie z wyciągu przez cały dzień. Dostępne są również karnety czasowe ważne od 13.00 do 17.00 w cenie 30 zł.  Z wyciągu mogą korzystać nie tylko rowerzyści. Wierchomla I jest również otwarta dla fanów pieszych, górskich wędrówek i tych wszystkich, który zdecydują się na przyjazd w długi majowy weekend do Wierchomli. Karnet w obie strony kosztuje 16 zł, ulgowy 10 zł, a karnety rodzinne dostępne są w cenach 37 zł i 42 zł. W kasach można również kupić bilety na wjazd lub zjazd kolejką.

Trasy zjazdowe w Wierchomli

Na stoku Wierchomla I zostały wyznaczone dwie nowe trasy zjazdowe z dodatkowymi opcjami zjazdu o różnym poziomie trudności. Trasy są modernizowane i odświeżane na bieżąco, znajduje się na nich liczne hopki, bandy oraz przeszkody, które urozmaicą zjazdy. Trasy są również odpowiednio oznakowane i zabezpieczone. Atutem tras w Wierchomli jest to, że kończą się przy dolnej stacji wyciągu Wierchomla I, dzięki czemu bardzo szybko można wrócić na początek trasy.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!