Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Nowy dystrybutor Campagnolo w Polsce

Nowy dystrybutor Campagnolo w Polsce

Data: 2009-09-11
Źródło: Informacja własna

Na polskim rynku kolarskim pojawił się nowy dystrybutor marki Campagnolo. Jest nim firma PC Bike ze Świecia. Zarząd określił główne kierunki działania spółki, zwracając szczególną uwagę na wizerunek Campagnolo. "Zależy nam na wzmocnieniu pozycji marki Campagnolo w Polsce oraz poprawie dostępności produktów, przy równoczesnym prowadzeniu elastycznej polityki cenowej" – mówi Łukasz Porożyński, współwłaściciel PC Bike. Firma prowadzi już negocjacje z klubami kolarskimi oraz sklepami z całej Polski. Ma również zaplanowane w swoim budżecie działania sponsoringowe – zarówno imprez rowerowych jak i drużyn. Szczegóły oferty handlowej znajdą Państwo na stronie www.pcbike.com.pl. »

Produkty Campagnolo są tworzone przy użyciu rewolucyjnych technologii i najwyższej jakości materiałów takich jak: włókno węglowe, tytan i stopy aluminium. Niezwykła staranność projektowania, precyzja wykonania i wielokrotne testy jakości sprawiają, że produkty Campagnolo są niedoścignionymi wzorami w kolarskim świecie. Najlepszymi przykładami tego są gwiazdy kolarstwa, które używają komponentów „włoskich mistrzów” - Paulo Bettini, Danilo Di Luca, Tom Boonen, Damiano Cunego, Gilberto Simoni i wielu innych.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

2020-02-19 01:36 anonim | Smar do sterów Campagnolo Record Strada -retro
Witam -mam pytanie następującej treści -jakiego smaru -nazwa techniczna ,używa firma Campagnolo do smarowania łożysk ,kulkowych do sterów Record Strada? Nie chodzi mi o terażniejsze wynalazki tylko o smary z lat 1970-1990.Czy jesteście mi to jako Dystrybutor ustalić i odpowiedzieć na to pytanie.? Henryk Kostkiewicz h.kostkiewicz@gazeta.pl tel 501 482 215 .