Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Wakacyjny konkurs rowerowy Warki Radler

Wakacyjny konkurs rowerowy Warki Radler

Data: 2013-07-19
Źródło: Informacja własna

Warka Radler zaprasza do wakacyjnej akcji. Na profilu marki na Facebooku ruszył konkurs, który przez 5 tygodni będzie inspirował do letnich wypraw rowerowych. W ten sposób Warka Radler przypomina o swoim rowerowym pochodzeniu i zachęca do aktywnego spędzania lata.

KonkursowyWarka Radlerm zadaniem jest opisanie swojej autorskiej trasy rowerowej. Każdy uczestnik może dodać swoją trasę do aplikacji konkursowej, a ta najlepsza zdobędzie główną nagrodę: 10 000 zł,  które przeznaczyć można na spełnienie wakacyjnych marzeń, również tych rowerowych. Do wygrania są także 2 tandemy, oraz 50 orzeźwiających zestawów Warki Radler.

Co to jest Radler? -  przeczytaj w naszej Encyklopedii Rowerowej


WWW.TRASYRADLEROWE.PL

Warka RadlerKonkurs jest częścią rowerowej akcji Radlera, w ramach której uruchomiona  została także strona www.trasyradlerowe.pl. Można tam znaleźć rekomendowane szlaki rowerowe w całej Polsce wraz z dokładnymi mapami i opisami. Zasoby serwisu pochodzą od partnera akcji - traseo.pl i zostaną uzupełnione o najciekawsze trasy zgłoszone przez uczestników konkursu.

Dzięki możliwości filtrowania pod kątem swoich preferencji, każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie trasę: czy to na krótką przejażdżkę po mieście czy całodniową wycieczkę za miasto. Można ją wydrukować, wysłać mailem, podzielić się nią na swoim profilu na FB. Każda trasa opatrzona jest QR kodem, dzięki czemu  można ją szybko przenieść się do urządzenia mobilnego – np. tabletu lub telefonu, które będzie w stanie nas zlokalizować i poprowadzić.

Serwis www.trasyradlerowe.pl to letnia inspiracja dla wszystkich amatorów rowerowego wypoczynku. Niezależnie od tego, czy jeździmy rekreacyjnie czy wyczynowo, pamiętajmy, że rowerzystów obowiązują te same przepisy drogowe, co kierowców. Jedźmy więc bezpiecznie, odnośmy się do siebie z szacunkiem i pamiętajmy o rowerowym pozdrowieniu. A kiedy dotrzemy do celu, przyjdzie czas na Warkę Radler, która idealnie ugasi pragnienie i zwieńczy wyprawę.

Najbardziej rowerowa historia marki

Historia Radlera nieodłącznie związana jest z rowerami. W 1922 r. nieoczekiwany najazd 13 000 rowerzystów na monachijską piwiarnię zmusił jej właściciela Franza Xavera Kuglera do szukania sposobu na kończące się zapasy piwa. Zmieszał więc pozostałe piwo z cytrynową lemoniadą i z dumą oświadczył, że wymyślił tę mieszankę tylko dla rowerzystów, a napój nazwał Radlermass (po niemiecku Radler oznacza rowerzystę, a Mass litr piwa).

Warka RadlerLekki i pełen smaku Radler od Warki zawiera 2% alkoholu. Receptura oparta jest w 40% na jasnym piwie Warka, do którego dodano 60% lemoniady. Połączenie dwóch tak orzeźwiających składników doskonale orzeźwia. Radler Warka dostępna jest w wersji klasycznej - cytrusowej, a także w zupełnie nowej i cieszącej się wielkim uznaniem konsumentów wersji jabłkowej, wprowadzonej na rynek w kwietniu tego roku.
Konkurs przygotowała agencja hyperCREW, prowadząca profil Warki Radler na Facebooku i odpowiedzialna za działania digitalowe marki. Media zakupił MediaVest, a działania PR prowadzi agencja ROOTS PR.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!