Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Wystawa Bike Trade Show w Gdańsku 12-14 września

Wystawa Bike Trade Show w Gdańsku 12-14 września

Data: 2013-08-26
Źródło: Informacja własna

Wystawa Bike Trade ShowW połowie września w Gdańsku odbędzie się wystawa sprzętu, usług i infrastruktury skierowana jest nie tylko do codziennych rowerzystów miejskich i pasjonatów kolarstwa, ale także do producentów, hurtowników, detalistów i samorządów. Równolegle odbywać się będzie IV Kongres Mobilności Aktywnej.

  • Wystawa BIKE TRADE SHOW
  • Termin: 12-14.09.2013
  • Miejsce:  Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo w Gdańsku.

BIKE TRADE SHOW  to wystawa sprzętu, usług i infrastruktury umożliwiających korzystanie z różnych form aktywności mobilnej. Tematyka imprezy obejmuje głównie dynamicznie rozwijające się takie segmenty rynku jak: rower w mieście, rower elektryczny, turystyczny, sportowy oraz udogodnienia w zakresie infrastruktury rowerowej.


Wydarzenie skierowane jest do producentów, hurtowników, detalistów, przedstawicieli samorządów, pasjonatów kolarstwa turystycznego i sportowego, oraz codziennych użytkowników rowerów miejskich i innych pojazdów mobilnych.

Równolegle do wystawy odbywać się będzie IV Kongres Mobilności Aktywnej, w którym weźmie udział około 300 uczestników z Polski i zagranicy, głównie samorządowców, urbanistów, architektów czy promotorów aktywnej mobilności.

W ramach E-BIKE Festiwal goście kongresu i  wystawy będą mogli wypróbować rowery elektryczne i  rowery ze wspomaganiem elektrycznym na specjalnie przygotowanym torze testowym.
Więcej informacji znajdziecie na: www.biketradeshow.com.pl


Wystawa Bike Trade ShowWystawa Bike Trade ShowWystawa Bike Trade ShowWystawa Bike Trade Show

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!