Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Katalog WWW

Filtruj strony WWWKategoria
Województwo
Sortuj wg
 

Katalog WWW

http://www.znajkraj.pl
Serwis ZnajKraj jest zapisem naszej turystycznej i krajoznawczej aktywności, elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnej książeczki turystyki kwalifikowanej PTTK, w których kiedyś zbieraliśmy potwierdzenia pobytu w postaci zwykłych pieczątek.

Wycieczki i wyprawy, widziane przez nas ciekawe miejsca i wydarzenia w których braliśmy udział, ale też i relacje z turystycznych wyjazdów znajomych mi osób, ciekawostki krajoznawcze, nowości sprzętowe czy interesujące strony o tematyce turystycznej - wszystko to staram się zatrzymać tutaj na dłużej.
Ocena:
http://www.cykloturysta.pl
Cykloturysta - Internetowe Wydanie Gazety na Rowerowe Szlaki, Najwiekszy w Polsce Kalendarz Imprez Rowerowych, Kanał: Cykloturysta TV Channel, Kalendarz Maratonów, Baza Adresów Klubów, Forum Portalu MTST Cykloturysta, Organizacja Imprez Rowerowych.
Ocena:
http://skiracecenter.pl
Ski Race Center to specjalistyczny sklep ze sprzętem sportowym. Oferujemy rowery Giant szosowe, górskie, cross, dziecięce, damskie i rekreacyjne. Kupisz u nas części rowerowe i akcesoria. Prowadzimy profesjonalny serwis rowerowy.

Ski Race Center
Aleje Jerozolimskie 424A
05-800 Pruszków
Tel: (22) 723 00 30
Ocena:
http://skt.przyrow.pl
Szkolny klub turystyki rowerowej. Działa od 2000 roku. Organizuje sobotnie wycieczki rowerowe. Imprezy cykliczne: "Rajd Rosiczki po Parku Krajobrazowym Stawki", "Szlaki Krwi i Chwały - Mełchów 1864", coroczne wyprawy wakacyjne.
Ocena:
http://bikemarket.pl

Ocena:
http://ciesla.cba.pl/category/rower/
Ma moim blogu opisuje wszystko co mnie otacza. Od roweru przez sport i turystykę, aż po IT i politykę.
Ocena:
http://www.mesman.pl
Oferujemy usługi serwisowe w oparciu o samochód serwisowy. Jesteśmy w stanie wykonać niemal wszystkie naprawy na miejscu u klienta. Dzięki temu odpada konieczność jeżdżenia z uszkodzonym rowerem, i jednocześnie czas naprawy ograniczony jest do niezbędnego minimum. Zapraszamy mieszkańców Wrocławia i okolic.
Ocena:
http://moje-wyprawy-rowerowe.blog.pl/
Blog fotograficzny. Opisy moich wycieczek rowerowych ilustrowane zdjęciami.
Ocena:
http://igorsudnik.pl
Hobby i pasja sposobem na życie. Budowa, renowacja, serwis rowerów.
Ocena:
Liczba pozycji:
1 2 3
Ile rowerów posiadasz ?
 
1
2
3
4 i więcej
Nie mam roweru