Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Książki > Przewodniki i mapy > Na rowerze. Beskidy

Na rowerze. Beskidy

typ mapa, atlas, przewodnik
autor Tomasz Procajło, Miłosz Kędracki
województwo małopolskie, podkarpackie, śląskie
region Beskidy
wydawnictwo Pascal
data wydania 2005
okładka miękka
ilość stron 136
szacunkowa cena 37 zł
inne informacje format: 133 x 197 mm
Przewodniki dla aktywnych - odpocznij jak nigdy!
opis

Przewodniki dla rowerzystów pełne są inspirujących informacji na temat opisywanych terenów. Turysta znajdzie w nich mnóstwo pomysłów i sugestii, dzięki którym sam będzie mógł zaplanować trasę weekendowego, rowerowego wypadu za miasto. Może też skorzystać z jednej z gotowych tras proponowanych przez autorów.

Opisane trasy są kwintesencją kolarstwa górskiego, łączącego elementy jazdy w terenie, z asfaltowymi odcinkami, podjazdy ze zjazdami, podejścia z przeprawami przez potoki czy zwalone drzewa.Na szczęście w przewodniku nie zabrakło także łatwiejszych tras dla mniej doświadczonych rowerzystów. Proponujemy im kilka wycieczek, głównie w okolicach Gorlic (Beskid Niski), gdzie natężenie ruchu samochodowego jest znikome, a jazda asfaltem sprawia wielką, niczym niezmąconą przyjemność. Jest też kilka umiarkowanie trudnych tras, wiodących w terenie, odpowiednich także dla mniej wprawnych amatorów dwóch kółek

Szczegółowe opisy szlaków rowerowych:

  • Atrakcje turystyczne
  • Serwisy i sklepy rowerowe
  • Noclegi, bary, restauracje
  • 24 kolorowe mapy w postaci osobnych kartonów
  • Spiralny grzbiet

Forma edytorska przewodników ma na celu ułatwienie korzystania z książek zarówno w domu, podczas planowania wycieczek, jak i na trasie. Spiralny grzbiet pozwala na szybkie i łatwe wertowanie kartek oraz umożliwia pozostawienie otwartego na wybranej stronie przewodnika. Dodatkowym udogodnienie stanowią 24 osobne, kolorowe mapy, umieszczone w kieszonkach na obu okładkach przewodnika. Każda z map to osobny kartonik o formacie 210 x 170mm, który można zabrać ze sobą na wycieczkę rowerową, bez konieczności zabierania całego przewodnika.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!