Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Książki > Poradniki > Lance Armstrong. Program mistrza w siedem tygodni do doskonałości

Lance Armstrong. Program mistrza w siedem tygodni do doskonałości

typ poradnik

autor Lance Armstrong,
Chris Carmichael,
Peter Joffre Nye
wydawnictwo Wydawnictwo KOS
data wydania Wrzesień 2005
okładka miękka
ilość stron 248
szacunkowa cena 24 zł
inne informacje rozmiar: 165 x 235 mm
opis

W roku 1999 Lance Armstrong dokonał najbardziej dramatycznego powrotu w historii sportu, wygrywając Tour de France zaledwie trzy lata po tym, jak jego organizm został zaatakowany przez raka. Historia jego odwagi i determinacji poruszyła cały świat - jednak trzeba było czegoś więcej, niż samego Lance'a, aby to mogło się udać. Potrzebny był program, wielostronny plan wzmocnienia, jazdy na rowerze i żywienia, który okazał się tak skuteczny, że stał się legendą.

Lance Armstrong pragnie, abyś i ty zastosował jego program. W tej książce znajdziesz ćwiczenia, plany treningów, sposoby zwiększania wytrzymałości i triki psychologiczne, dzięki którym Lance wrócił do światowej kolarskiej czołówki. Program został stworzony przez Chrisa Carmichaela, trenera Lance'a przez ponad dziesięć lat i trenera amerykańskiej ekipy olimpijskiej w roku 1999.

Książka Lance Armstrong - Droga mistrza, zawierająca mnóstwo anegdot i porad zarówno Lance'a, jak i jego trenera, pokaże ci, w jaki sposób w ciągu zaledwie siedmiu tygodni w pełni rozwinąć swoje możliwości kolarskie. Niezależnie od tego, czy jesteś kolarzem początkującym, czy zawodowym, również ty możesz podążyć tę samą droga, co Lance, aby osiągnąć swoje osobiste maksimum

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!