Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Mercedes rowerowy

Mercedes rowerowy

Data: 2008-05-13
Źródło: Informacja własna

Pod nazwą markowy rower większość miłośników myśli o której ze znanych i dobrych firm rowerowych: Trek, Gary Fisher, Scott czy też Giant. Niejakie zdziwienie - szczególnie wśród zagorzałych przeciwników dwuśladowych pojazdów silnikowych - mogą budzić rowery sygnowane przez... koncerny samochodowe. Jest to szczególnie domeną firm produkujących pojazdy zaliczane do klasy wysokiej: BMW, Porsche, Hummer czy tez Mercedes. Dzisiaj przedstawiamy dwa modele z niemieckiej fabryki Mercedesa. Firma posiada w ofercie dwa rowery sygnowane swoim logo: szosowy i górski.

Pierwszy z nich posiada lekką ramę z włókna węglowego, dzięki której waży 8,3 kg. W całości wyposażony jest w osprzęt Shimano (przerzutki, osprzęt, hamulce). Koła przednie na 16 a z tyłu na 20 szprychach sa "obute" w opony Michelin Pokryte korkową powłoką uchwyty kierownicy oraz obręcze opon koloru czerwonego ładnie kontrastują z czernią karbonu i na czarno pomalowana ramą. Rower ten produkowany jest w limitowanej liczbie 199 sztuk egzemplarzy. Na każdym z nich jest przymocowana pod siodełkiem tabliczka znamionowa z numerem egzemplarza.

Model górski jest z kolei oparty na ramie w kształcie litery Y a cały osprzęt należy do grupy Shimano LX. W ofercie są także dwa modele typu fitness

Więcej informacji: http://www.mercedes-sklep.pl/ »
Tagi: mercedes
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
2018-04-29 19:07 anonim | Rower
Rower górski tez jest z włókna węglowego?
2018-07-20 15:04 Remar-Sport | Odp.: Rower
Zależy czy pytasz o cały rower czy poszczególne części, akurat rame często można spotkać z tego typu tworzywa. Oczywiście nie jest on tani w zakupie.