Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Targi rowerowe KIELCE BIKE-EXPO - magia dwóch kółek

Targi rowerowe KIELCE BIKE-EXPO - magia dwóch kółek

Data: 2011-09-22
Źródło: Informacja własna

Druga edycja KIELCE BIKE-EXPO zgromadzi dwukrotnie więcej, czyli ponad 100 wystawców z 8 państw, m.in. Finlandii, Austrii, Niemiec, Holandii ,Wielkiej Brytanii, Czech, Białorusi i Polski. W siedzibie Targów Kielce zaprezentuje się ponad 250 największych marek z branży rowerowej zajmując powierzchnię 3 hal wystawienniczych. Wszystkich fanów rowerów i wszystkiego, co z nimi związane zapraszamy już 7-9 października.

Impreza organizowana wraz z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym, poświęcona w pełni tematyce rowerowej, zyskała uznanie wielu organizacji branżowych. Oficjalnymi patronami wydarzenia zostały: Europejska Unia Kolarska, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Infrastruktury i Polski Komitet Olimpijski. W ten sposób targi nabierają prawdziwie międzynarodowego charakteru i wpisują się w kalendarz najważniejszych eventów tego typu w Europie. Targi zgromadzą liderów branży.

Zobacz liste wystawców »

Targi KIELCE BIKE-EXPO w 2011 roku będą obfitowały w prawdziwe atrakcje dla wszystkich wielbicieli dwóch kółek.

W finale Bike Maratonu udział weźmie ponad 1500 uczestników z całej Polski. Zanim jednak nastąpi dekoracja zwycięzców w klasyfikacji generalnej, zapraszamy do udziału w Maratonie po terenach zachodniej strony powiatu kieleckiego. Gdy dorośli zmagać się będą na trasie, wszystkie dzieci będą mogły sprawdzić się na specjalnym torze w Targach Kielce.

Podczas Festiwalu Amatorskich Filmów Rowerowych, jury wyłoni zwycięzcę- autora filmu przedstawiającego najbardziej ekstremalną jazdę w terenie, swoją lub innych. Niecodzienne ewolucje na rowerze zademonstruje - znany z programu „Mam Talent”- Krystian Herba. Wszyscy zgromadzeni na targach będą mieli możliwość testowania rowerów elektrycznych i nietypowych.

W czasie targów odbędzie się branżowe spotkanie Dyrektoriatu Europejskiej Unii Kolarskiej. Firma SHIMANO POLSKA przeprowadzi szkolenia techniczne z zakresu m.in. zastosowania hamulców tarczowych Ice Tech oraz termo formowania butów. Szkolenie dla właścicieli sklepów pod hasłem : SKLEP, KTÓRY ZARABIA poprowadzi znany specjalista od Visual Merchandisingu, Marek Borowiński. Ponadto odbędą się spotkania dealerskie, które zapowiedziały firmy takie jak : Arkus & Romet Group, BDC oraz Zasada. Targi rowerowe KIELCE BIKE-EXPO 2011 to nie tylko prezentacja produktów. To także doskonała okazja do wymiany poglądów i pomysłów na dalszy rozwój rynku rowerowego w Polsce. Stanowią one sposób na integrację branży, wspierając tym samym jej rozwój na gruncie polskim i światowym. Wreszcie, to możliwość spotkania z władzami polskiego sportu i kreatorami zmian w przepisach dotyczących bezpieczeństwa ruchu na drogach.

7 i 8 października targi mają charakter kontraktacyjny, a zatem przeznaczone są dla przedstawicieli dystrybutorów, producentów, właścicieli sklepów i hurtowni. 9 października zapraszamy wszystkich miłośników czaru dwóch kółek. Więcej szczegółów na www.targikielce.pl ».

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!