Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Aktualności > Poznań - wystawa rowerowa w City Center

Poznań - wystawa rowerowa w City Center

Data: 2014-06-13
Źródło: Informacja własna

Poznaj historię i przyszłość rowerów i spróbuj swoich sił na Tour de France!

Repliki najstarszych rowerów, plecakorower, tajskie riksze, gigantyczny bicykl, czy też koncepcyjne jednoślady przyszłości – te oraz wiele innych modeli rowerów będzie można zobaczyć na wystawie ,,Historia kołem się toczy”.

Poznan wystawa rowerowa

Od 13 do 22 czerwca wszyscy miłośnicy rowerów, ale także specjaliści od techniki, historii i lubiący science fiction, będą z pewnością usatysfakcjonowani oglądając niesamowitą wystawę rowerów, na której zostaną przedstawione modele historyczne, nietypowe oraz te, którymi będziemy jeździć za kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat. Oczywiście zaprezentowane zostaną również jednoślady, którymi można poruszać się podczas codziennych wyjazdów do pracy lub wypraw za miasto.

Nie zbraknie także licznych gier i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród nich będzie możliwość jazdy na rowerach trenażerowych na specjalnej ,,trasie”. Będzie ona odzwierciedlała zmagania zawodników podczas Tour de France. Przewidziano również porady specjalistów, którzy doradzą m.in. „Jak zostać zimowym rowerzystą”. Wystawa będzie czynna na poziomie 0 i 1 w Poznań City Center.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!