Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Książki > Przewodniki i mapy > Okolice Trójmiasta na rowerze

Okolice Trójmiasta na rowerze

typ przewodnik

autor Urszula Zwolińska, Piotr Sawka, Miłosz Kędracki, Piotr Paweł Woźniak
województwo pomorskie
region Trójmiasto,Gdańsk,Gdynia,Sopot
wydawnictwo Pascal
data wydania 2004
okładka półtwarda, spirala
ilość stron 132
szacunkowa cena 30 zł
inne informacje format: 123x197 mm
Seria:
Przewodniki dla aktywnych (na rowerze) - odpoczywaj, jak nigdy!
opis

Nie truje, nie hałasuje, nie narzeka, nie sprawia problemów wychowawczych, jest lojalny i jeśli tylko odpowiednio go traktujemy - nie wycina brzydkich numerów, a w dodatku nie wymaga szalonych nakładów finansowych. Potrafi być wdzięczny - zapewnia dyskretny odjazd od codziennych zmagań z rzeczywistością, przepracowania i rozmaitych kłopotów. Pozwala utrzymać zdrowego ducha w zdrowym ciele. Z perspektywy siodełka świat wydaje się fajniejszy. Rower. To nas kręci.

20 wycieczek:Rowerowe eskapady do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i w najbliższe okolice to zaledwie część z tego, co proponujemy. Zapraszamy w okolice Helu, do Szwajcarii Kaszubskiej i na Żuławy Wiślane. Zamieszczamy także kilka opisów tras, które można pokonać zarówno na dwóch kółkach, jak i pieszo (w tych przypadkach nie ?rozpisujemy? szczegółowo trasy na kilometry; podajemy tylko ich całkowitą długość).
Większość tras wzbogaciliśmy wariantami, dzięki którym spokojna kilkugodzinna przejażdżka może się zmienić w całodniową eskapadę. Są też warianty, które znacznie skracają bądź ułatwiają wycieczkę. Jedne i drugie wprowadzają urozmaicenie i pozostawiają sporo swobody w zaplanowaniu wyprawy.

W przewodniku zamieszczamy opisy spokojnych rodzinnych wycieczek i takich, które podniosą poziom adrenaliny nawet zaprawionym w bojach bikerom. Namawiamy (zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają) do lektury rozdziału poświęconego przygotowaniom do wycieczki. Rower jaki jest, niby każdy widzi, ale..

W 2007 roku ukazało się kolejne wydanie przewodnika o tytule "Trójmiasto i okolice. Przewodnik rowerowy"

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!