Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku

BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku

Data: 2015-04-02
Źródło: Informacja własna

W weekend 11-12 kwietnia w nowoczesnych obiektach wystawienniczych Amber Expo w Gdańsku odbędzie się  BIKE Festiwal - impreza  skupiającą producentów, dystrybutorów oraz sklepy i serwisy rowerowe.

Wśród wystawców  znajdują się zarówno firmy działające na rynku lokalnym jak również znane i cenione na całym świecie marki. Swój udział potwierdziły także  firmy z Niemiec, Austrii, Czech i Holandii. Festiwal adresowany jest do miłośników aktywnego, ekologicznego i zdrowego wypoczynku. Oprócz przewodniego tematu jakim są oczywiście nowości rynku rowerowego, na odwiedzających będzie czekało wiele dodatkowych atrakcji. Wśród nich należy wymienić konkursy, w których można wygrać m.in.  markowe rowery, profesjonalne stroje i akcesoria rowerowe (m. in; okulary i kamerki sportowe), karnety do klubów spinningowych, czy tandemowe loty paralotnią.

BIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku

Organizatorzy zadbali również o najmłodszych, dla których powstanie miasteczko ruchu drogowego, tor z gokartami na pedały, strefa aktywności dziecka, czy ścianka wspinaczkowa.  Dorośli z kolei będą mieli możliwość przetestowania rowerów elektrycznych, sprawdzenia wydolności fizycznej i wzięcia udziału w pokazowych treningach spinningowych a instruktorzy PCK przeprowadzą szkolenia pierwszej pomocy. Podczas wydarzenia w ramach E-MOBILITY EXPO na specjalnie przygotowanym torze testowym, zwiedzający będą mogli wypróbować przygotowane przez wystawców e-pojazdy, takie jak: e-rowery, e-hulajnogi, e-skutery, e-deskorolki a firmy motoryzacyjne zaprezentują samochody z napędem elektryczym i hybrydowym. 

Termin Festiwalu nieprzypadkowo zbiega się z inauguracją wiosenno-letniego sezonu rowerowego i z założenia jest radosną i pozytywną imprezą dla ludzi aktywnych, ceniących sobie zdrowy styl życia. Ciekawą propozycją przygotowaną przez wystawców, będzie możliwość zakupu rowerów i sprzętu po bardzo atrakcyjnych cenach. Pojawi się także samochód serwisowy gdzie przeprowadzane będą bezpłatnie przeglądy rowerowe obejmujące regulację hamulców i przerzutek oraz smarowanie łańcucha..  Organizator zadbał oczywiście o  parking rowerowy przed halą.

BIKE Festiwal jest częścią dużego projektu o nazwie FREE TIME FESTIWAL, w ramach którego znalazły się również: Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego, Kajak-Expo, Baltic Games  oraz Festiwal Smaku Food Trucków.

http://www.bikefestiwal.amberexpo.pl

Codziennie aktualne informacje na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/BIKE-Festiwal/1388511664774898

BIKE Festiwal Rowerowy w GdańskuBIKE Festiwal Rowerowy w GdańskuBIKE Festiwal Rowerowy w GdańskuBIKE Festiwal Rowerowy w Gdańsku

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!