Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Bydgoszcz: Włóczykije, Sportowcy, Globtroterzy czyli rowerem przez Świat i nie tylko

Bydgoszcz: Włóczykije, Sportowcy, Globtroterzy czyli rowerem przez Świat i nie tylko

Data: 2009-05-25
Źródło: Informacja własna

„Ptak Złotego Wiatru – czyli 7000 km samotnej podróży...” 27 maj 2009

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Włóczykije, Sportowcy, Globtroterzy czyli rowerem przez Świat i nie tylko..."  »" 27 maja br. gościem Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej będzie Robert Maciąg.

Robert Maciąg pojechał do Chin by odwiedzić bliską mu osobę. Niestety jego plany nagle musiały ulec zmianie. Dlatego kupił rower, chińską „Ukrainę”, którą ktoś później nazwał „Ptakiem Złotego Wiatru” i ruszył w podróż w której każdy kilometr przynosił ulgę dla ducha. Najważniejsze w niej było to, że trasa którą planował prawie z dnia na dzień zawsze prowadziła do przodu, a trud wędrówki był niczym katharsis dla strudzonych myśli.... I tak samotnie przemierzył 7000km przez Chiny, Wietnam, Kambodżę i Laos poznając na nowo siebie, oraz odległe kultury.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby posłuchać o tym czym była podróż dla Roberta, książce którą wydał pt. „Rowerem przez Chiny, Wietnam i Kambodże”, oraz jego doświadczeniu azjatyckich kultur zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Włóczykije, Sportowcy, Globtroterzy...”

Data: 27 maj
Miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna ul. Królowej Jadwigi 14 Bydgoszcz
Godzina: 19:00
Wstęp: wolny!
Szczegóły: Bydgoszcz Rowerowa » -

Patronat :

Patronat medialny:

 • Rowery od A do Z - wRower.pl »

  Sponsor: • KOMENTARZE
  Temat
  Treść
  Kod obrazkowy


  Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
  Brak komentarzy!