Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Bydgoszcz: Włóczykije, Sportowcy, Globtroterzy czyli rowerem przez Świat i nie tylko

Bydgoszcz: Włóczykije, Sportowcy, Globtroterzy czyli rowerem przez Świat i nie tylko

Data: 2009-04-25
Źródło: Informacja własna

Drugie spotkanie z cyklu „Włóczykije, Sportowcy, Globtroterzy czyli rowerem przez Świat i nie tylko” przeniesie nas tym razem do afrykańskich krajów dzięki osobie Pawła Wróblewskiego.

Każda podróż ma swój czas, plan a zarazem swoje zwroty akcji. Wielu podróżników mawia, że nie cel się liczy tylko droga. I na to wskazuje również podróż naszego gościa Pawła Wróblewskiego, który ruszył w rowerem dookoła Afryki, by po siedmiu miesiącach w czasie których przejechał 13 krajów, ją przerwać. Lecz koniec jednej drogi staję się początkiem następnej, w której Paweł wkracza na drogę małżeństwa z Chantall z plemienia Baluba.

Niejedną podróż inspirowała literatura, a zarazem niejedna podróż zaowocowała książką. Spotkanie z Pawłem Wróblewskim oprócz opowieści z podróży, pokazu zdjęć, połączone będzie z promocją nowo wydanej książki pt. „Do ciepłych krajów”. Wieczór będzie bogaty w wydarzenia a to nie jedyne niespodzianki jakie szykujemy dla przybyłych gości.

Więcej o spotkaniu i cyklu: Bydgoszcz Rowerowa

Data: 29.04.2009
Miejsce: Akademicka Przestrzeń Kulturalna ul. Krolowej Jadwigi 14
Godzina:19:00

Patronat:

Sponsor:

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się
Brak komentarzy!