Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > Finał mazovia MTB MMarathon za nami

Finał mazovia MTB MMarathon za nami

Data: 2008-10-15
Źródło: Informacja własna

5 października odbył się w Jabłonnie Wielki Finał V Cyklu Mazovia MTB Marathon. Pogoda tym razem dopisała pod każdym względem . Na starcie stanęło 1000 zawodników. Pojawiła się również zapowiadana Zawodowa Grupa Kolarska HALLS z Tomaszem Piątkiem na czele. Uczestnicy byli zachwyceni trasą , często słychać było stwierdzenie „ prawdziwe terenowe kolarstwo na rowerach MTB”.

Etap w Jabłonnie wygrali na dystansie Mega: Aleksandra Dawidowicz i Batek Dariusz (oboje z grypy Halls), na dystansie Giga: Agnieszka Zych( Legion Bike Team Sopharma) oraz Baranek Paweł (Kross Racing Team). Po zakończonym etapie rozpoczęła się dekoracja Klasyfikacji Generalnej. Drużyna Legion Bike Team Sopharma okazała się najlepszą w całym tegorocznym cyklu.

W kategorii Open na dystansie Giga pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Zych , na dystansie Giga Joanna Bestry. Obie Panie z Legion Bike Team Sopharma. Wśród Panów najlepsi byli na dystansie Giga Rękawek Radosław ( Kross Racine Team), na dystansie Mega Milewski Łukasz (UKS Wygoda Białystok). Dla wszystkich zawodników Mazovii odbyło się losowanie rowerów firmy Kelly’s. Ufundowane przez firmę Times zegarki powędrowały do Champion Mazovi- zawodników, którzy w tym roku byli na wszystkich imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Rowerowe Zielony Szlak.

Na zakończenie imprezy polały się szampany. Sami zaś uczestnicy podziękowali Cezaremu Zamana za całokształt pracy jaką włożył, aby Mazovia była popularną imprezą rowerową dla każdego.

KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!