Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Sprzęt > Infinity Seat - niewidzialne siodełko

Infinity Seat - niewidzialne siodełko

Data: 2014-02-27
Źródło: Informacja własna

Infinity Seat to minimalistyczne siodełko, które ma ambicję zrewolucjonizować rynek. Ultralekkie i ultrawygodne to jego główne cechy. Waży zaledwie 205 g.

Każdy rowerzysta zna dyskomfort jaki powoduje siodełko przy bardzo długiej jeździe. Nowe siodełko Infinity Seat ma niecodzienną formę, która stanowi rozwiązanie tego palącego problemu.

Klasyczne rowerowe siodełko skupia cały ciężar na kościach kulszowych co powoduje pieczenie i ogólny dyskomfort po dłuższym czasie. W nowym Infinity Seatwynalazku ciężar rowerzysty rozkłada się na mięśnie absorbujące wstrząsy, czyli nasze pośladki. W skrócie - nasze własne ciało staje się amortyzatorem. To oznacza większy komfort, a co za tym idzie większą wytrzymałość i wydajność. Jak zapewniają wynalazcy - siodełko jest tak skonstruowane, że pasuje do wszystkich rowerzystów niezależnie od budowy ciała. Nie ma także podziału na wersję damską i męską.

Testy laboratoryjne przeprowadzone w Cyclologic w Arizonie wykazały znaczący spadek temperatury tarcia jak również wiele parametrów ciśnienia. Znacznie mniejszy jest nacisk w miejscu kości kulszowych - jest on rozpraszany na większej powierzchni. Dzięki temu powinien zniknąć problem bolącej części ciała na cztery litery...

Projekt rewolucyjnego siodełka wsparło ponad 1300 osób na portalu Kickstarter sumą 188 tys. dolarów. Tak wielka liczba darczyńców świadczy jak dla wielu osób siodełko rowerowe to iście palący problem... Deklarując kwotę co najmniej 100$ można się stać właścicielem nowego siodełka.

 

(full) -infinity_seat3.jpg
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

2015-05-30 16:00 anonim | Z Infinity Seat po Pradze
Jeżdżę na tym siodełku 1 miesiąc i jestem całkiem zadowolony. Mam podstawową wersję, czyli zupełnego "golasa" i nie odczuwam dyskomfortu, nawet bez gaci z wkładką. Spodziewałem się też, że na praskich brukach będzie koszmarnie tłukło w tyłek, ale tragedii nie ma.
2015-06-03 22:20 anonim | Odp.: Z Infinity Seat po Pradze
Hello

This revolutionary seat can be bought here in Denmark.

They also ship to Poland!

www.pcimport.dk
Google translate or mail them, they talk Polish too.

Best regards Poul
2019-05-04 14:07 anonim | sidełko infinity
czy można na nim jeździć gdy ma się zamontowany zwieracz cewki moczowej