Wiadomości
Sprzęt
Porady Miasto
Prawo
Historia
Rozrywka
Książki
Turystyka
Reportaż
!!2021-10-Globrower
Jesteś tutaj > Strona główna > Wiadomości > Imprezy > IX Małopolski Rodzinny Zlot Rowerowy

IX Małopolski Rodzinny Zlot Rowerowy

Data: 2010-08-25
Źródło: bochnia.pl

Burmistrz Miasta Bochnia oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni serdecznie zapraszają wszystkich miłośników rowerowych wycieczek (dorosłych, młodzież szkolna i dzieci) do wzięcia udziału w IX Małopolskim Rodzinnym Gwiaździstym Zlocie Rowerowym (pn. „Rowerem po zdrowie”), który odbędzie się w niedzielę 5 września 2010 r.

Już po raz dziewiąty mieszkańcy Małopolski będą mogli wziąć udział w zlocie, który cieszy się coraz większą popularnością. Tym razem gospodarzem zlotu będzie Bochnia, z metą na Rynku Głównym. Do Bochni dotrą reprezentacje 10 gmin. Najdłuższą trasę będą mieli do pokonania rowerzyści, którzy wyruszą z Raciechowic - przed nimi 40 kilometrów.

Oprócz nich do Bochni przyjadą ekipy startujące w miejscowościach: Grabie, Dobczyce, Biskupice, Kraków, Szczurowa, Niepołomice, Brzezie, Brzesko. Najkrótszą trasę do pokonania będą mieli oczywiście gospodarze zlotu - bochnianie.

W programie przewidziano m.in. konkurencje sportowo - rekreacyjne, gry i zabawy ruchowe oraz pokazy sportowe i artystyczne .

W czasie zlotu rozlosowane zostaną też nagrody główne - rowery, po jednym dla każdej ekipy z miast i gmin. O godz. 16.00 na płycie Rynku rozpocznie się impreza przygotowana przez MDK w Bochni "Zakończenie Lata", a gwiazdą wieczoru (godz. 20.00) będzie zespół "Dwa Plus Jeden". UWAGA! W razie niepogody meta zlotu i imprezy dodatkowe zostaną przeniesione do Hali Widowiskowo - Sportowej w Bochni przy ul. Wojska Polskiego.

Czytaj dalej na stronach bochnia.pl
KOMENTARZE
Temat
Treść
Kod obrazkowy


Jeśli chcesz dodawać swoje komentarze i wpisy na forum pod jednym nickiem - zaloguj się

Z dniem 2020-01-06 forum zostalo wylaczone

Brak komentarzy!